Oznámenie č. o7/c17/1989 Zb.Oznámenie o uzavretí medzinárodných zmlúv

Čiastka 17/1989
Platnosť od 23.06.1989
Redakčná poznámka

Dojednanie nadobudlo platnosť na základe svojho článku 7 dňom 1. septembra 1987.

Federálne ministerstvo zahraničných vecí

oznamuje, že 4. júna 1987 bolo v Prahe podpísané Dojednanie medzi Federálnym ministerstvom zahraničného obchodu Československej socialistickej republiky a Hlavnou správou štátnej colnej kontroly pri Rade ministrov Zväzu sovietskych socialistických republík o zjednodušenom spôsobe prepúšťania predmetov, peňazí a devízových hodnôt osobám prekračujúcim hranice.

Dojednanie nadobudlo platnosť na základe svojho článku 7 dňom 1. septembra 1987. Týmto dňom stratilo platnosť Dojednanie medzi Ministerstvom zahraničného obchodu Československej socialistickej republiky a Ministerstvom zahraničného obchodu Zväzu sovietskych socialistických republík o spôsobe prepúšťania predmetov, peňazí a devízových hodnôt prevážaných osobami v malom pohraničnom styku z 8. januára 1966.


S-EPI, s.r.o. © 2010-2021, všetky práva vyhradené

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.