Poskytovanie osobných údajov tretím stranám

Spoločnosť je prevádzkovateľom osobných údajov. Môže na základe zákona o ochrane osobných údajov poskytnúť údaje inej právnickej osobe (advokátskej kancelárii) v súvislosti s ochranou práv alebo právom chránených záujmov fyzickej osoby, resp. oznamovaním skutočností, ktoré odôvodňujú uplatnenie právnej zodpovednosti dotknutej osoby (podanie žaloby) bez súhlasu dotknutej osoby, resp. za akých okolností ich môže takejto právnickej osobe poskytnúť? Dá sa aplikovať ustanovenie § 12 ods. 1 zákona?

Autori: JUDr. Marcela Macová, PhD.
Právny stav od: 15. 4. 2014
Právny stav do: 24. 5. 2018
Dátum publikácie: 17. 5. 2016



 

Vážený návštevník,
prístup do tejto sekcie majú len registrovaní užívatelia portálu
s predplateným prístupom.

 

Prihláste sa kliknutím na nasledujúci odkaz:

 

 epi-notebook

Prístup k EPI Právnym systémom
a ostatným online produktom
si môžete zakúpiť v našom e-shope:

 

Máte otázky?
V prípade, že potrebujete viac informácií, môžete nás kedykoľvek kontaktovať

 

 

 

Registračný formulár nájdete na tomto odkaze: REGISTRÁCIA


V prípade, že ste registrovaný na portáli www.epi.sk, www.pp.sk, www.vssr.sk www.danovecentrum.sk, www.mzdovecentrum.sk, www.manazerskecentrum.sk, www.profivzdelavanie.sk alebo www.zakon.sk môžete na prihlásenie použiť prihlasovacie meno a heslo z týchto portálov.

Autor: JUDr. Marcela Macová, PhD.

Súvisiace príklady z praxe

Súvisiace právne predpisy ZZ SR


S-EPI, s.r.o. © 2010-2022, všetky práva vyhradené

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.