Prihlásenie

Vstupujete do časti portálu len pre registrovaných používateľov.

 

Nemáte prihlasovacie údaje? Registračný formulár nájdete na tomto odkaze: REGISTRÁCIA

V prípade, že ste registrovaný na portáli www.epi.sk, www.pp.sk, www.vssr.sk www.danovecentrum.sk, www.mzdovecentrum.sk, www.ezisk.sk, www.profivzdelavanie.sk alebo www.zakon.sk môžete na prihlásenie použiť prihlasovacie meno a heslo z týchto portálov.

 

Rozšírte svoj EPI Právny systém Basic a Medium o nové online publikácie z edičnej rady Eurokódex judikatúra:

       

Judikatúra krajských súdov k CSP

Výber obsahuje viac ako 300 rozhodnutí krajských súdov vydaných od 1. 7. 2016 až do roku 2019. Prehľad právnych viet jednotlivých rozhodnutí s možnosťou zobraziť celé znenie rozhodnutia. Orientácia aj podľa súvisiacich ustanovení Civilného sporového poriadku. Pri každom rozhodnutí sú uvedené súvisiace ustanovenia CSP.

 

* je súčasťou EPI Právneho systému Premium


       

Judikatúra krajských súdov k CMP

Výber obsahuje rozhodnutia krajských súdov vydaných od 1. 7. 2016 až do roku 2019 s uvedením právnej vety a súvisiacich ustanovení Civilného mimosporového poriadku.

 

* je súčasťou EPI Právneho systému Premium


       

Judikatúra krajských súdov k SSP

Výber obsahuje rozhodnutia krajských súdov vydaných od 1. 7. 2016 až do roku 2019 s uvedením právnej vety a súvisiacich ustanovení Správneho súdneho poriadku.

 

* je súčasťou EPI Právneho systému Premium


       

Judikatúra k dedičskému konaniu

110 rozhodnutí zo Zbierky rozhodnutí Najvyššieho súdu, vybraných rozhodnutí Najvyššieho súdu SR, Ústavného súdu SR, Najvyššieho súdu ČR aj krajských súdov k problematike dedičského konania. Prehľad právnych viet jednotlivých rozhodnutí s možnosťou zobraziť celé znenie rozhodnutia. Rozhodnutia sú zoradené chronologicky.

 

* je súčasťou EPI Právneho systému Premium


       

Judikatúra k zákonu o štátnej službe príslušníkov PZ, SIS, ZVJS a ŽP

Výber viac ako 160 rozhodnutí v podobe prehľadu právnych viet jednotlivých rozhodnutí. Radenie podľa súvislosti s jednotlivými ustanoveniami z. č. 73/1998 Z. z.. Možnosť zobraziť celé znenie jednotlivých rozhodnutí.

 

* je súčasťou EPI Právneho systému Premium


Registrácia

Zabudli ste heslo?

S-EPI, s.r.o. © 2010-2020, všetky práva vyhradené