Dotácie

Aplikuje sa zákon č. 523/2004 Z. z. o rozpočtových pravidlách verejnej správy pri poskytnutí dotácie z rozpočtu obce? Musia žiadatelia o dotáciu z rozpočtu obce spĺňať podmienky a preukazovať splnenie podmienok podľa § 8a ods. 4 a 5 citovaného zákona?

Autori: Ing. Ingrid Konečná Veverková
Právny stav od: 1. 8. 2017
Dátum publikácie: 13. 11. 2017



 

Vážený návštevník,
prístup do tejto sekcie majú len registrovaní užívatelia portálu
s predplateným prístupom.

 

Prihláste sa kliknutím na nasledujúci odkaz:

 

 epi-notebook

Prístup k EPI Právnym systémom
a ostatným online produktom
si môžete zakúpiť v našom e-shope:

 

Máte otázky?
V prípade, že potrebujete viac informácií, môžete nás kedykoľvek kontaktovať

 

 

 

Registračný formulár nájdete na tomto odkaze: REGISTRÁCIA


V prípade, že ste registrovaný na portáli www.epi.sk, www.pp.sk, www.vssr.sk www.danovecentrum.sk, www.mzdovecentrum.sk, www.manazerskecentrum.sk, www.profivzdelavanie.sk alebo www.zakon.sk môžete na prihlásenie použiť prihlasovacie meno a heslo z týchto portálov.

Autor: Ing. Ingrid Konečná Veverková

Súvisiace odborné články

Súvisiace príklady z praxe

Súvisiace právne predpisy ZZ SR

  • 523/2004 Z. z. Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy
  • 583/2004 Z. z. Zákon o rozpočtových pravidlách územnej samosprávy

S-EPI, s.r.o. © 2010-2020, všetky práva vyhradené