Perfektná zmluva o výkone správy (VI. časť) Zásady hospodárenia s prostriedkami fondu prevádzky, údržby a opráv a vymedzenie rozsahu dispozičného oprávnenia správcu

V zmysle zákona č. 182/1993 Z. z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov je jednou z najdôležitejších povinností vlastníkov bytov a nebytových priestorov v bytových domoch práve tvorba fondu prevádzky, údržby a opráv, ktorý slúži na financovanie nákladov v súvislosti s prevádzkou, údržbou a opravami spoločných častí domu, spoločných zariadení domu, spoločných nebytových priestorov, príslušenstva a priľahlého pozemku bytového domu a tiež nákladov potrebných na ich obnovu, modernizáciu a rekonštrukciu. 

Autori: Mgr. Silvia Valichnáčová
Dátum publikácie: 13. 11. 2020
Prameň: Zlepšovák správcu bytových domov / Zlepšovák správcu bytových domov - 2020 / Zlepšovák správcu bytových domov - 14/2020
Oblasti práva: Občianske právo / Byty a nebytové priestory / Byty 

Vážený návštevník,
prístup do tejto sekcie majú len registrovaní užívatelia portálu
s predplateným prístupom.

 

Prihláste sa kliknutím na nasledujúci odkaz:

 

 epi-notebook

Prístup k EPI Právnym systémom
a ostatným online produktom
si môžete zakúpiť v našom e-shope:

 

Máte otázky?
V prípade, že potrebujete viac informácií, môžete nás kedykoľvek kontaktovať

 

 

 

Registračný formulár nájdete na tomto odkaze: REGISTRÁCIA


V prípade, že ste registrovaný na portáli www.epi.sk, www.pp.sk, www.vssr.sk www.danovecentrum.sk, www.mzdovecentrum.sk, www.manazerskecentrum.sk, www.profivzdelavanie.sk alebo www.zakon.sk môžete na prihlásenie použiť prihlasovacie meno a heslo z týchto portálov.

Autor: Mgr. Silvia Valichnáčová

Súvisiace odborné články

Súvisiace právne predpisy ZZ SR


S-EPI, s.r.o. © 2010-2020, všetky práva vyhradené

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.