Kalkulačky pre výpočet rovnomerných a zrýchlených odpisov po 1. 1. 2015

Kalkulačka na výpočet výšky rovnomerného odpisu, zrýchleného odpisu (pre hmotný majetok zaradený do 2. a 3. odpisovej skupiny) a zostatkovej ceny po zmenách v odpisovaní účinných od 1. januára 2015.

 

Vážený návštevník,
prístup do tejto sekcie majú len registrovaní užívatelia portálu
s predplateným prístupom.

 

Prihláste sa kliknutím na nasledujúci odkaz:

 

 epi-notebook

Prístup k EPI Právnym systémom
a ostatným online produktom
si môžete zakúpiť v našom e-shope:

 

Máte otázky?
V prípade, že potrebujete viac informácií, môžete nás kedykoľvek kontaktovať

 

 

 

Registračný formulár nájdete na tomto odkaze: REGISTRÁCIA


V prípade, že ste registrovaný na portáli www.epi.sk, www.pp.sk, www.vssr.sk www.danovecentrum.sk, www.mzdovecentrum.sk, www.manazerskecentrum.sk, www.profivzdelavanie.sk alebo www.zakon.sk môžete na prihlásenie použiť prihlasovacie meno a heslo z týchto portálov.


Súvisí s právnymi predpismi


Autor

Ing. Martina Paliderová, PhD.

Odborná asistentka na Žilinskej univerzite v Žiline na Fakulte prevádzky ekonomiky a dopravy spojov na Katedre ekonomiky. Od roku 2004 vyučuje odborné predmety Jednoduché účtovníctvo a Podvojné účtovníctvo. Od roku 2008 vedie jednoduché účtovníctvo živnostníkom. Je autorkou dvoch vysokoškolských učebníc Účtovníctvo podnikateľov I – Podvojné účtovníctvo a Účtovníctvo podnikateľov II – Jednoduché účtovníctvo.


Dátum publikácie

  • 29.02.2016
S-EPI, s.r.o. © 2010-2022, všetky práva vyhradené

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.