Dovolenka v roku 2021/2022 a BOZP počas home office – videoškolenia

Videoškolenia s Mgr. Miroslavou Mošonovou, ktorá pôsobí v inšpekcii práce.

Autori: Mgr. Miroslava Mošonová
Dátum publikácie: 22. 7. 2021screen-mmošonová

Ako zabezpečiť BOZP na pracovisku aj počas home office

Vedeli ste, že nové opatrenia BOZP prijaté v dôsledku pandémie ostávajú aj naďalej platnosti? Netreba ich zanedbať. O tom, ako správne nastaviť BOZP jednak na pracovisku, ale aj počas výkonu práce formou telepráce a home office, vás v tomto videoškolení informuje Mgr. Miroslava Mošonová, ktorá priamo pôsobí v inšpekcii práce. Nájdete tu množstvo praktických pomôcok, napr. vzorové otázky hodnotenia vhodnosti zamestnanca na teleprácu, prehľad o požiadavkách na zaistenie BOZP, príklady psychosociálnych rizík, ktoré môžu u zamestnanca nastať a podobne..


image 57381

Dovolenka v roku 2021/2022 – fakty, príklady a pripravovaná novela Zákonníka práce

Povinností, ktorými sa musia mestá a obce v odpadovom hospodárstve zaoberať, je veľmi veľa. Prinášame vám preto praktické videoškolenia, kde na jednom mieste získate prehľad o základných pravidlách, ktoré pre držiteľov odpadov vyplývajú z príslušného zákona a súvisiacich vyhlášok. Rýchlo a jednoducho sa tu mestá a obce zorientujú v základných paragrafoch a zároveň si vypočujú, ako v praxi čo najefektívnejšie nakladať s komunálnym či kuchynským odpadom tak, aby na nič nezabudli.

Súvisiace dokumenty

Súvisiace dokumenty

Súvisiace odborné články

Súvisiace príklady z praxe

Súvisiace videoškolenia

Súvisiace právne predpisy ZZ SR


S-EPI, s.r.o. © 2010-2021, všetky práva vyhradené

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.