Zákazky s nízkou hodnotou

Časti videa:

  • Zákazky s nízkou hodnotou (ukážka) - EPI [1 min.]  Zadarmo
  • Zákazky s nízkou hodnotou - úvod [2 min.]  Platený prístup

    Pravidlá a postupy VO, povinnosti VO/obstarávateľa pri zákazke s nízkou hodnotou [26 min.]  Platený prístup

    Prípravná fáza, prípravné trhové konzultácie, opis predmetu zákazky, predpokladaná hodnota zákazky [16 min.]  Platený prístup

    Plán verejného obstarávania, realizáciu verejného obstarávania, výber najvhodnejšej ponuky, uzavretie zmluvy [21 min.]  Platený prístup

Upozornenie: Prístup do uzamknutých častí videí majú len registrovaní užívatelia portálu s predplateným prístupom. Prihláste sa, prosím, kliknutím na nasledovný odkaz: PRIHLÁSENIE.

Zákazky s nízkou hodnotou

Publikované: 30. 11. 2020

Autor: Mgr. Katarína Hreusová

Stav: Aktuálne

Právny stav od: 1. 12. 2020

S ohľadom na posledné prijaté legislatívne zmeny nájdete vo videoškolení s Mgr. Katarínou Hreusovou kompletný prierez základnými krokmi, finančnými limitmi a povinnosťami verejného obstarávateľa/dodávateľa pri zákazkách s nízkou hodnotou. Videoškolenie je skvelou pomôckou nielen pre začínajúcich verejných obstarávateľov, ale aj pre tých, ktorí si potrebujú pripomenúť jednotlivé postupy vo verejnom obstarávaní – či už ide o prípravnú fázu, prieskum trhu a trhové konzultácie, predmet zákazky, predpokladanú hodnotu zákazky, plán verejného obstarávania, konflikt záujmov, realizáciu verejného obstarávania, výber najvhodnejšej ponuky, kritériá, uzavretie zmluvy, zverejnenie súhrnnej správy, prípadne vystavenie referencie. Lektorka zároveň pôsobí ako vedúca Oddelenia verejného obstarávania na Úrade pre verejné obstarávanie, preto vo videoškolení nájdete i množstvo praktických odporúčaní či upozornenia na časté pochybenia v praxi.

Prílohy

  • Prednáška: Zákazky s nízkou hodnotou / 1,00 MB
S-EPI, s.r.o. © 2010-2021, všetky práva vyhradené

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.