Praktická príručka: Základné povinnosti, pravidlá a postupy subjektov verejnej správy

Časti videa:

  • Praktická príručka: Základné povinnosti, pravidlá a postupy subjektov verejnej správy - ukážka EPI [1 min.]  Zadarmo
  • Praktická príručka: Základné povinnosti, pravidlá a postupy subjektov verejnej správy (úvod) [3 min.]  Platený prístup

    Ako zistíme, či sme subjektom verejnej správy [9 min.]  Platený prístup

    Povinnosti subjektov verejnej správy [28 min.]  Platený prístup

Upozornenie: Prístup do uzamknutých častí videí majú len registrovaní užívatelia portálu s predplateným prístupom. Prihláste sa, prosím, kliknutím na nasledovný odkaz: PRIHLÁSENIE.

Praktická príručka: Základné povinnosti, pravidlá a postupy subjektov verejnej správy

Publikované: 3. 2. 2021

Autor: PhDr. Jozef Sýkora, MBA

Stav: Aktuálne

Právny stav od: 3. 2. 2021

Vo forme videoškolenia vám spolu so Sýkorom prinášame praktickú príručku pre subjekty verejnej správy. Tá má napomôcť nielen nováčikom, ale i dlhoročným subjektom verejnej správy zorientovať sa v základných povinnostiach, ktoré im vyplývajú zo zákona.            

 

Videoškolenie nielenže vymedzuje to, kto sa radí medzi subjekty verejnej správy, ale tiež podrobne popisuje všetky náležitosti spojené s jednotlivými povinnosťami. Vo videoškolení spoznáte základné pravidlá a postupy spojené jednak s výkonom základnej finančnej kontroly, ako aj s verejným obstarávaním, protispoločenskou činnosťou a jej oznamovaním, vytvorením profilu verejného obstarávateľa, poskytovaním preddavkov dodávateľom, povinnosťami nadväznosti bezhotovostnej úhrady na obeh dokladov či dodržiavaním Príručky k návrhu rozpočtu na roky 2021 – 2023. Ozrejmiť si môžete i to, aká plynie informačná povinnosť pre povinné osoby, prípadne, čo a na akých príslušných inštitúciách je potrebné nahlásiť a naopak, čo ste povinný uverejniť na svojom webovom sídle. Zvlášť venujeme pozornosť povinnostiam podľa zákona o majetku obcí.

 

Určite oceníte najmä prehľad toho, na čo sa v praxi zabúda a tiež odpovede na najčastejšie otázky, ktoré lektor zozbieral počas uplynulých školení.

Prílohy

  • Prednáška: Praktická príručka: Základné povinnosti, pravidlá a postupy subjektov verejnej správy / 322 kB
S-EPI, s.r.o. © 2010-2021, všetky práva vyhradené

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.