Povinnosti firiem a obcí v odpadovom hospodárstve – videoškolenia

Prehľad o základných pravidlách, ktoré pre držiteľov odpadov vyplývajú z príslušného zákona a súvisiacich vyhlášok.  Ako nakladať s firemným odpadom – ako ho zhromažďovať – kde ho ohlásiť – a komu ho odovzdať.

Dátum publikácie: 17. 6. 2021odpad_firmy_aktualita

Povinnosti firiem v odpadovom hospodárstve – aktuálne v roku 2021

Ing. Tomáš Schabjuk vám v tomto videoškolení zosumarizuje najdôležitejšie povinnosti firiem vyplývajúce z novelizovaného zákona o odpadoch a súvisiacich vyhlášok. Obchodné spoločnosti sa oboznámia s tým, ako čo najefektívnejšie a pri dodržaní všetkých zákonných pravidiel nakladať s firemným odpadom – ako ho zhromažďovať – kde ho ohlásiť – a komu ho odovzdať.


odpad_obce_aktualita

Povinnosti obcí v odpadovom hospodárstve – aktuálne v roku 2021

Povinností, ktorými sa musia mestá a obce v odpadovom hospodárstve zaoberať, je veľmi veľa. Prinášame vám preto praktické videoškolenia, kde na jednom mieste získate prehľad o základných pravidlách, ktoré pre držiteľov odpadov vyplývajú z príslušného zákona a súvisiacich vyhlášok. Rýchlo a jednoducho sa tu mestá a obce zorientujú v základných paragrafoch a zároveň si vypočujú, ako v praxi čo najefektívnejšie nakladať s komunálnym či kuchynským odpadom tak, aby na nič nezabudli.

Súvisiace interné firemné predpisy

Súvisiace tlačivá a formuláre

Súvisiace dokumenty

Súvisiace odborné články

Súvisiace právne predpisy ZZ SR


S-EPI, s.r.o. © 2010-2021, všetky práva vyhradené

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.