O firme

Tvoríme najlepšie riešenia. Vzdelávame. Dávame šťastie.
O ľuďoch a službách – viac ako 30 rokov s vami

Na začiatku bola nenápadná, jednoduchá myšlienka – nápad pomáhať podnikateľom. Bolo to na začiatku roku 1990 a patrila zakladateľovi spoločnosti JUDr. Maximiliánovi Málikovi.

Začali sme jednou malou, ale dôležitou publikáciou a po viac ako 30 rokoch je naša spoločnosť jedným z najväčších vydavateľských a vzdelávacích domov na Slovensku. Poradca podnikateľa sa stal uznávanou značkou a autoritou v oblasti poskytovania ekonomických a právnych informácií a služieb.

Prevádzkujeme špecializované a denne aktualizované portályepi.sk danovecentrum.sk mzdovecentrum.sk  vssr.sk  bezpecnostvpraxi.sk profivzdelavanie.sk zakonypreludi.sk zakon.sk ezisk.sk 

Vydávame odborné publikácie, knihy a časopisy: Daňový a účtovný poradca podnikateľa, Dane a účtovníctvo, Daňový špeciál, Personálny a mzdový poradca podnikateľa, Práca, mzdy a odmeňovanie, Zisk manažment...

Poskytujeme služby poradenstva v oblasti daní, účtovníctva, miezd a personalistiky.

Realizujeme odborné školenia (naživo aj online) a konferencie.

Naším poslaním je vzdelávať a pomáhať rásť – robíme deň lepším.

Odbornosť a garancie

Spoločnosť Poradca podnikateľa so sídlom v Žiline zamestnáva v súčasnosti 100 zamestnancov a spolupracuje s desiatkami odborníkov a autorov z rôznych ekonomických a právnych oblastí.

Informácie pripravujú výlučne dlhoroční špecialisti v obore – právnici, daňoví poradcovia, audítori, odborníci pôsobiaci vo verejnej správe. Podchytíme každú legislatívnu zmenu, ktorá sa udeje a dostanete zaručene spoľahlivé informácie.

Po mnohých rokoch usilovnej práce sme získali dôveru viac ako 250.000 predplatiteľov a naše internetové portály navštívi ročne viac ako 6.000.000 unikátnych návštevníkov.

Viac detailov a kontakty nájdete na našej stránke www.pp.sk

Pracujeme pre ľudí – každý má právo

na istotu a bezplatný prístup k legislatíve, a preto od roku 2011 prevádzkujeme internetový portál zakonypreludi.sk, ktorý publikuje právne predpisy Zbierky zákonov SR v aktuálnom úplnom znení. S intuitívnym vyhľadávaním, zdarma – skrátka „pre ľudí“.

 

NOVINKA: Daneprolidi.cz - odborný systém pre dane a účtovníctvo v Českej republike


S-EPI, s.r.o. © 2010-2022, všetky práva vyhradené

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.