NOVINKA NA EPI – rýchlejšie a presnejšie vyhľadávanie

Prinášame nové, rozšírené vyhľadávanie nad celým obsahom, aby ste informácie, ktoré hľadáte, dokázali nájsť rýchlejšie, presnejšie a efektívnejšie.

Dátum publikácie: 30. 11. 2021Súčasná doba býva niekedy označovaná ako informačná spoločnosť. Áno, žijeme v dobe informácií, ktorých je toľko, že sa v nich poľahky dokážeme úplne stratiť. Kľúčovou kompetenciou dneška sa stáva ich triedenie a správne vyhodnocovanie. Uvedomuje si to aj náš tím EPI.

EPI – systém ekonomických a právnych informácií má za sebou už viac ako 15-ročnú úspešnú históriu a tisíce spokojných užívateľov. V praxi to znamená more legislatívnych informácií a zmien, státisíce dokumentov a článkov. Práve preto vám  prinášame nové, rozšírené vyhľadávanie nad celým obsahom, aby ste informácie, ktoré hľadáte, dokázali nájsť rýchlejšie, presnejšie a efektívnejšie.

Aké je rozšírené vyhľadávanie a čo sa zmenilo?

Naše známe fulltextové vyhľadávanie funguje už dlhé roky spoľahlivo. A tak to aj ostane. Akurát oveľa lepšie. Pretože sme:

  • vylepšili a rozšírili triediace kritériá,
  • vytvorili vizuálne prehľadné vyhľadávacie formuláre,
  • pridali nové funkcie vo vyhľadávaní, ktoré spresnia vaše výsledky,
  • rozšírili vyhľadávací formulár nad rozhodnutiami súdov.

Vyhľadávanie na EPI je jednoduchšie, precíznejšie a komfortnejšie

Skutočne obsiahly výber

Kategórií obsahov je na výber dostatok: od Zbierky zákonov SR cez predpisy EÚ, Zbierku ČR či rozhodnutia súdov. To však nie je všetko. Ďalšími kategóriami obsahu sú napríklad vyhľadávania v Justičnej revue alebo v odborných článkoch, príkladoch z praxe, vyhľadávanie v tlačivách a formulároch, vzoroch zmlúv, interných predpisoch firiem a ešte mnoho iných.

Ešte detailnejšie zúženie

A to ešte stále nie sme na konci. Vyhľadávanie je totiž možné zúžiť ešte viac. Rozšírené vyhľadávanie umožňuje aktivovať zúženie na typ právneho predpisu alebo oblasť práva či rok vyhlásenia predpisu.

Hlavný vyhľadávací formulár pre rozšírené vyhľadávanie nad celým obsahom nájdete hneď na titulke, v poli fulltextového vyhľadávania:

 

 

Osobitne sme vytvorili aj prehľadný vyhľadávací formulár pre rozšírené vyhľadávanie v produkte Rozhodnutia súdov.  Prehľad hlavných zmien a doplnených kritérií vyhľadávania sme popísali v tomto článku.

 

 

Sme presvedčení, že zmeny, ktoré EPI prináša, sú krokom vpred a sme radi, že vám aj takýmito inováciami vylepšujeme váš užívateľský komfort. Pretože nám na vás záleží. Veríme, že nové funkcionality vyhľadávacích formulárov skutočne oceníte. S nami sa v mori nových informácií nestratíte. S nami ich viete efektívne selektovať.

 

EPI – to je jednoduchosť v detaile.

 


S-EPI, s.r.o. © 2010-2022, všetky práva vyhradené

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.