Redakčné oznámenie č. r1/c23/1999 Z. z.Redakčné oznámenie o oprave chyby vo vyhláške Ministerstva životného prostredia Slovenskej republiky č. 81/1998 Z.z.

Čiastka 23/1999
Platnosť od 26.03.1999

REDAKČNÉ OZNÁMENIE

o oprave chyby

vo vyhláške Ministerstva životného prostredia Slovenskej republiky č. 81/1998 Z. z. o Chránenej krajinnej oblasti Dunajské luhy

V prílohe k vyhláške má prvá veta správne znieť:

„Chránená krajinná oblasť sa rozprestiera na území Bratislavského kraja v okresoch Bratislava II (katastrálne územie Podunajské Biskupice a Ružinov), Bratislava V (katastrálne územie Čunovo a Rusovce) a v okrese Senec (katastrálne územie Hamuliakovo, Kalinkovo a Nové Košariská), na území Trnavského kraja v okrese Dunajská Streda (katastrálne územie Baka, Bodíky, Dobrohošť, Gabčíkovo, Kľúčovec, Kyselica, Medveďov, Mliečno, Rohovce, Sap a Vojka nad Dunajom) a na území Nitrianskeho kraja v okrese Komárno (katastrálne územie Číčov, Klížska Nemá, Trávnik, Veľké Kosihy a Zlatná na Ostrove).“.


S-EPI, s.r.o. © 2010-2021, všetky práva vyhradené

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.