Sdělení č. 372/2021 Sb.Sdělení Státní volební komise o vyhlášení a uveřejnění celkových výsledků voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky konaných ve dnech 8. a 9. října 2021

Čiastka 165/2021
Platnosť od 12.10.2021

372

SDĚLENÍ

Státní volební komise

ze dne 11. října 2021

o vyhlášení a uveřejnění celkových výsledků voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky konaných ve dnech 8. a 9. října 2021


Státní volební komise vyhlašuje a uveřejňuje podle § 8 odst. 2 písm. e) a § 52 odst. 3 zákona č. 247/1995 Sb., o volbách do Parlamentu České republiky a o změně a doplnění některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, celkové výsledky voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky konaných ve dnech 8. a 9. října 2021.

Celkový počet osob zapsaných ve výpisech ze stálých seznamů voličů a ze zvláštních seznamů voličů:8275752
Celkový počet voličů, kterým byly vydány úřední obálky:5414637

Počet platných hlasů odevzdaných pro každou politickou stranu, politické hnutí a koalici zvlášť a pro jednotlivé kraje zvlášť:

Politická strana, politické hnutí, koalice (zkrácený název)Hlavní město PrahaStředočeský krajJihočeský krajPlzeňský krajKarlovarský krajÚstecký krajLiberecký krajKrálovéhradecký krajPardubický krajKraj VysočinaJihomoravský krajOlomoucký krajZlínský krajMoravskoslezský krajCELKEM ČR
1 Strana zelených6058684733422902144648532744318527192299559029062764568853343
2 Švýcarská demokracie1590357610388555398676779817577631421912914193316823
3 VOLNÝ blok46596619374536572026465331633941431631829231523054311173471587
4 Svoboda a př. demokracie (SPD)2885955105301832887416629447742438426661256732472958427397593566274191513910
5 Česká str. sociálně demokrat.25116322451830414466493012062772514534138431816827555147421533831369250397
6 Volte Pr.Blok www.cibulka.net586-------------586
7 ALIANCE NÁRODNÍCH SIL5258164793011324112842733842324691932324365167
8 Trikolora Svobodní Soukromníci160831806211438724635841153861568663786673411596499071037614239148463
9 Aliance pro budoucnost87314529418555431213565692778633770666470108011531
10 Hnutí Prameny8071 0526086262055683826215443509536444577828599
11 Levice222---------279138--639
12 PŘISAHA Roberta Šlachty21418324271516513695644716452952413930135691450437740152571327028164251562
13 SPOLU - ODS, KDU-ČSL, TOP 09251090203091976987699426355745655046484166781637763118749779715870191194571493905
14 SENIOŘI 218921091-495------550--6703698
15 Urza.cz: Nechceme vaše hlasy4787465302972245843474304794166364984916196775
16 Koruna Česká (monarch.strana)105914206427372144453834383793707465953768318635
17 PIRÁTI a STAROSTOVÉ142100137532453574021018546527974735044551386283745188601401244211764412839776
18 Komunistická str. Čech a Moravy13469246181497411997445414804667110150104611295922825129141042623095193817
19 Moravské zemské hnutí---------3041057287--1648
20 ANO 20111095881761008950984107430811343225951579463735567411315836296714845341951761458140
21 Otevřeme ČR normálnímu životu1578383514961365948221812151736131310521537829754192821804
22 Moravané349-390-----564697408027982584282314285
CELKEM6273997066343358392896791303033771262215492944152739922771946242903248283132155786275375090

Jména a příjmení kandidátů v členění podle politických stran, politických hnutí a koalic, kteří byli zvoleni v prvním a druhém skrutiniu, a kandidátů, kteří se stali náhradníky, spolu s údaji o výsledcích přednostního hlasování:

PořadíJméno, příjmeníPočet
přednostních
hlasů
Pořadí na
hlasovacím
lístku
POLITICKÁ STRANA, POLITICKÉ HNUTÍ, KOALICE:
4 Svoboda a přímá demokracie (SPD)
VOLEBNÍ KRAJ: 1 Hl. m. Praha
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Mgr. Jiří Kobza31494
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Josef Nerušil13561
2Jan Čížek8102
3Vítězslav Novák3653
4Lenka Zumrová4495
5Rostislav Fikerle786
6Dr.-Ing. Milan Urban3467
7Mgr. Bc. Jana Dvořáková3098
8MUDr. Klára Cingrošová6849
9Ing. Libor Pechmann28710
10Ing. Vladimír Novák23611
11JUDr. Vladimíra Bondarenková67712
12JUDr. Petr Briliant42313
13Lucie Nováková23814
14Kateřina Svitáková18915
15Jan Žižka34616
16Václav Vítek16217
17Josef Müller7918
18Petr Nachtmann20319
19Michaela Pokorná15920
20Robert Kopček4821
21Karel Klíma18822
22Ing. Pavel Buzek10623
23Pavel Pecho15324
24Ing. Karel Oplt18825
25Václav Šmíd11126
26René Valut4927
27Robert Janulík18228
28Milan Košař5529
29Jan Kavrza9530
30David Saska18831
31Mgr. Zdeněk Kovářík6832
32Mgr. Josef Mezey9133
33Ing. Milan Wünsche33634
34Radek Šmídt19635
35David Šubrt11936
VOLEBNÍ KRAJ: 2 Středočeský
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Radek Rozvoral16401
2Oldřich Černý8242
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Mgr. Tomáš Doležal12244
2Ing. Antonín Dušek4955
3Bc. Jiří Novotný6946
4Miloslav Hess4397
5Vladimíra Štefcová3758
6Miroslav Křeček3709
7Pavel Malý51810
8Ivo Slánský29111
9Jan Hošna30912
10Petr Kruliš74513
11Ivana Slavíčková27314
12Vlastimil Staněk20315
13Bc. Hana Kohnová35116
14Filip Dufek30217
15Karolína Lev61818
16Mgr. Václav Bošek, MBA43919
17Petr Novotný25620
18Leoš Vacek41321
19Ilona Havelková48022
20František Ryšlink13923
21Jindřich Vaněček23924
22Eva Junková39325
23Miloslav Moravec13526
24Bc. Petra Novotná, DiS.56427
25Lada Hrádková47728
26Jiří Sedláček17729
27Denis Nedvěd33330
28Lucie Vrbová28931
29Aleš Vach12932
30Miroslav Holub25033
31Hana Chalupová37334
VOLEBNÍ KRAJ: 3 Jihočeský
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1MUDr. Iveta Štefanová15931
NÁHRADNÍCI:
1Miloslav Rozner8412
2Václav Mikeš8463
3Pavel Baránek7384
4Jana Pupavová7395
5Petra Smolová3996
6Josef Koudelka2137
7Robert Janda2258
8Mgr. Jindřich Koman2529
9Michael Lovász28910
10Pavel Boček36211
11Ladislav Malík33912
12Petr Hrubiško21213
13Petr Bohuslávek39614
14Ing. Daniel Radotínský, Ph.D.49215
15Aleš Vyhnálek26416
16Josef Novák26717
17Pavel Lebeda19918
18Ing. Zdeněk Zelený15519
19Bc. Pavel Bachtjan26920
20Václav Henzelín11221
21Kristýna Prouzová62622
VOLEBNÍ KRAJ: 4 Plzeňský
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Ing. Marie Pošarová16571
NÁHRADNÍCI:
1PaedDr. Vladislav Krumer4772
2Pavel Bezucha5573
3Jan Kůrka7264
4Pavlína Vaněrková Koutníková5875
5Drahuše Sekmilerová2466
6Ing. Milan Obdržálek5217
7Ing. Alena Hradilová3908
8Petr Huml5069
9Martin Junger26810
10Josef Janda34711
11Lukáš Krejčí45612
12Ing. Miroslav Faměra20413
13Petr Mašíček42114
14Roman Vacík23815
15Jitka Hojgrová16516
16Bernard Vraniák11817
17Ing. Libor Orava41518
18Josef Jehlík19419
19Iva Lukašáková35920
VOLEBNÍ KRAJ: 5 Karlovarský
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Karla Maříková1 7501
NÁHRADNÍCI:
1Štěpán Stráník, Dipl.um.3712
2Michal Šťovíček5233
3Jiří Radakovič3544
4Ing. Pavel Motešický2335
5Mgr. Eva Plhová4416
6Ladislav Koutný2397
7Věra Maříková3718
8Petr Nimrichter2979
9Helena Baxová28910
10Daniel Poliščuk28011
11Jaroslav Jirkovský16312
12Marta Pecková Gösslová34113
13Dana Špírková39714
VOLEBNÍ KRAJ: 6 Ústecký
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Jaroslav Foldyna55751
2Mgr. Zdeněk Kettner14092
NÁHRADNÍCI:
1Monika Jarošová11673
2Ing. Bc. Dominik Hanko12254
3Ing. Bohumil Ježek1 0055
4Ing. Karel Müller8216
5Ing. Jarmila Fuchsová9017
6Dana Fábryová3828
7Bc. Vladislav Hrbáček4769
8PhDr. René Hladík, CSc.89210
9Mgr. Bc. Ivana Poschová74911
10PhDr. Mgr. Leoš Moravec, MSc.70512
11Mgr. Klára Smetanová74013
12MUDr. Hana Bradáčová64714
13MUDr. Ilja Baudyš39715
14Andrea Kuchtová41416
15Zbyněk Haase41117
16Mgr. František Podroužek38418
17Josef Fiala50319
18Václav Zítek39420
19Mgr. Tomáš Winkelhöfer34721
20Mgr. Ondřej Tancoš36122
21Daniel Valko54323
22Michal Varga29724
23Pavel Beránek23625
24Michal Kolář49926
VOLEBNÍ KRAJ: 7 Liberecký
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Ing. Radovan Vích14601
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Michal Švarc10662
2Pavel Kotěborský9483
3Bronislav Kalvoda4554
4Mgr. Věnceslava Drábková9645
5Ing. Jan Vaniček4636
6Libor Křenek1867
7Milan Brixi2118
8Alexandr Stejskal3869
9Bc. Karel Pauch31910
10Lukáš Leiner63211
11Roman Brodský18712
12Ing. Petr Donát40313
13Pavel Mrklas36614
14Lukáš Erben60615
15Petr Doubek27516
16Jan Boor21217
VOLEBNÍ KRAJ: 8 Královéhradecký
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Ing. Vladimíra Lesenská9701
NÁHRADNÍCI:
1Zdeněk Podal4522
2Ing. Jiří Motyčka5273
3Eva Kotyzová7074
4Lenka Grygarová3805
5Michal Černý3536
6Tomáš Tuček5667
7František Homolka3328
8Jiří Hemrlík1809
9Ing. Roman Abraham28910
10Eva Machová31411
11Eva Nová10912
12Zdeněk Kotouš15913
13Pavel Jančula30114
14Radek Prokop16815
15Leoš Prokeš, MBA20516
16Petr Bonaventura10517
17Martina Schejbalová38818
18Tomáš Novotný28119
19Jiří Šitina31320
VOLEBNÍ KRAJ: 9 Pardubický
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Jaroslav Bašta7171
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Marcel Dlask9032
2PhDr. Ing. Václav Jiruška, MBA5723
3Lenka Šťastná5124
4Mgr. Bc. Jaroslava Šulcová7365
5Ing. Milan Chaloupecký3106
6Josef Jelínek3178
7František Metzl2759
8Bc. Petr Dostál36410
9Jaroslav Pitt25111
10Lenka Kožárová23212
11Pavel Kraus18713
12Mgr. Bc. Blanka Borovská38614
13Darja Máslová21715
14Monika Štefanová23516
15Renata Krausová25517
16Michaela Burešová28918
17Jan Doucha24519
VOLEBNÍ KRAJ: 10 Vysočina
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Radek Koten9171
NÁHRADNÍCI:
1JUDr. Petr Paul3332
2Ing. David Mészáros3573
3Ing. Michal Galbavý3944
4Pavel Šabata2265
5Tomáš Havlík4066
6Tomáš Prchal3447
7Pavel Duben3318
8Bc. Ludmila Krátká3689
9Luboš Palát31210
10Dagmar Barimová37511
11Milan Píša24012
12Mgr. Jiří Nekovář22313
13Romana Krejčířová, DiS.39614
14Richard Schleis18215
15Mgr. Josef Matula14816
16Marcela Severová12417
17Roman Reichl23818
18Hana Dlabačová27919
19Bc. František Herna20620
VOLEBNÍ KRAJ: 11 Jihomoravský
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1PhDr. Ing. Mgr. Jan Hrnčíř, MBA, LL.M.22841
2Bc. Lucie Šafránková24092
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Petra Svedíková Vávrová, MBA15123
2Lubomír Španěl5944
3Mgr. Libor Bláha, MBA9955
4Bc. Karel Kříž, LL.M.2456
5Martin Stloukal6977
6Karel Cholek3998
7Ing. Blanka Sladká4959
8Mgr. Zbyněk Hromek57010
9Ing. Jiří Rokos21811
10Mgr. Růžena Šalomonová43912
11Bc. Jiří Kment44613
12David Žáček79514
13Karla Mikešová52015
14Ing. Petr Havelka17316
15Jitka Svobodová Valihrachová15617
16Zdeněk Zbořil34718
17Ivo Novák16819
18David Bárta28920
19Mgr. Oleg Beznosik11021
20Naďa Krausová54522
21Aleš Drápal12823
22Akop Chodžajan12324
23Mgr. Bc. Tomáš Anderle, MBA, LL.M.63225
24Ing. Stanislav Plichta28026
25JUDr. Jana Přikrylová36327
26Pavel Kouřil17228
27MUDr. Josef Kummer23029
28Richard Měchura23130
29Petr Brulík22431
30Igor Bělohoubek24232
31Miluše Lángová23933
32Ladislav Zukal24934
VOLEBNÍ KRAJ: 12 Olomoucký
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Ing. Radim Fiala28811
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Pavel Jelínek, PhD.12722
2Dan Chromec10653
3Ing. Tomáš Hauzner8884
4Ing. Martin Jirotka6655
5Ing. Pavel Dopita, LL.M., MBA11116
6Martin Malášek6387
7Ludvík Koblížek5998
8Denisa Fidlerová6809
9Martin Křupka61810
10Ing. Jan Polách25811
11Mgr. Jaroslav Nýdecký31312
12Ing. David Alt38413
13Radovan Moudrý51214
14Ing. Miloslav Skládal34215
15Pavel Olšan45716
16Sylva Švábová60617
17Mgr. Lenka Literová46518
18Petra Zapletalová58819
19Petr Král, DiS.34420
20Tomáš Musil28521
21Vladimír Vašek21322
22Mgr. Michael Tesař38723
VOLEBNÍ KRAJ: 13 Zlínský
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1MUDr. Vladimír Zlínský19211
2MUDr. Jaroslav Dvořák12992
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Jaroslav Holík8833
2Ing. Stanislav Skála4694
3Robert Hampl9595
4Jindřiška Janůjová3876
5Tomáš Táborský5247
6Ing. Miroslav Navrátil6698
7Petr Gabriel3269
8Ing. Miroslav Kukačka25410
9František Klásek13111
10Hana Vachová29212
11Mgr. Lenka Urbanová35513
12Jarmila Dědková29614
13Alexandr Grozický30615
14Josef Sukup49716
15Anna Stodůlková27717
16Nataša Juříková53518
17Bc. Irina Sulima21019
18Monika Peroutková27020
19Vladislav Tuček45021
20Michaela Kadlecová30822
VOLEBNÍ KRAJ: 14 Moravskoslezský
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Tomio Okamura170691
2MUDr. Jan Sila24882
3Mgr. Karel Sládeček14773
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Peter Harvánek15024
2Ing. Pavel Staněk8325
3Marie Malcharová8116
4Petr Gawlas9257
5Radomil Bodzsar3848
6Michal Pořízka4129
7Petr Stuchlík58110
8Pavel Liška62611
9Zdeněk Sedláček27812
10Gabriela Poštulková92313
11Veronika Turská66114
12Robert Starý30215
13Jaromír Kafonek14916
14Ing. Pavel Dendis41717
15Ivan Telařík18318
16MUDr. Naděžda Franková98819
17Mgr. Tomáš Krpel63420
18Roman Tříska93221
19Ing. Jiří Matuszek, CSc.16022
20Jan Varadzin58923
21Bc. Naděžda Stwiertniová40124
22Bc. Nikola Vítková137825
23Ondřej Kawecki37426
24Mgr. Ivana Kysilková37427
25Milena Burgertová29228
26Roman Žyla37329
27Rostislav Podeszfa22230
28Ing. Lukáš Velička42631
29Vladimíra Goldová24432
30Anna Fiurášková10033
31Oskar Cywka24534
32Ing. Jan Gavron50935
33Ing. Jaroslav Veselský18036
POLITICKÁ STRANA, POLITICKÉ HNUTÍ, KOALICE:
13 SPOLU - ODS, KDU-ČSL, TOP 09
VOLEBNÍ KRAJ: 1 Hl. m. Praha
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Ing. Markéta Pekarová Adamová490741
2Mgr. Jana Černochová355832
3PhDr. Pavel Žáček, Ph.D.313477
4doc. MUDr. Bohuslav Svoboda, CSc.290336
5Mgr. Ondřej Kolář272594
6Mgr. Hayato Okamura2442615
7Marek Benda231643
8MUDr. Tom Phihpp, Ph.D., MB A167855
9Mgr. Renáta Zajíčková128748
10Michal Zuna69469
11PharmDr. Petr Fifka461610
NÁHRADNÍCI:
1prof. Ing. Mgr. Martin Dlouhý, Dr.. MSc.1058211
2MUDr. Petr Křiváček, MBA571012
3MUDr. Ferdinand Polák, Ph.D., MBA470313
4Mgr. Terezie Radoměřská706614
5Ing. Bc. Simona Nesvadbová, Ph.D., ING-PAED IGIP368816
6Ing. Mikuláš Zeman392617
7Ing. Tomáš Heres133618
8Petr Šula170519
9JUDr. Tomáš Vavřinec260720
10PhDr. Petr Kučera215121
11Mgr. Daniel Neumann162122
12Bc. Tomáš Kalivoda334023
13Ing. Petr Pelc402624
14Ing. Jan Decker, CSc.494225
15Bc. Lucie Michková385826
16Bc. Lenka Kohoutová625427
17Mgr. Andrea Adámková356328
18JUDr. Robert Pecka214729
19MUDr. Michal Bednář195030
20Mgr. Martin Vytrhlík674531
21RNDr. Radim Perlín, Ph.D.214832
22Bc. Eliška Hromířová241533
23Tomáš Slabihoudek93034
24Mgr. Adéla Chamrádová557735
25Richard Bureš129836
VOLEBNÍ KRAJ: 2 Středočeský
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Mgr. Martin Kupka302863
2Ing. et Ing. Jan Skopeček, Ph.D.229501
3Mgr. Helena Langšádlová127522
4Ing. Vojtěch Munzar96294
5Jan Jakob66055
6Ing. Jiří Havránek74236
7Ing. Petr Bendl83827
8Mgr. Nina Nováková79568
9Jan Hofmann33549
ZVOLENI VE II. SKRUTINIU:
10Jiří Slavík458510
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Pavel Pavlík295011
2Mgr. Jan Pleskač147012
3Mgr. Tomáš Klinecký379913
4Ing. Tomáš Martinec, Ph.D.223114
5Ing. Petr Lang180315
6Jiří Baňka428816
7Mgr. Tomáš Moldřík82717
8Mgr. Marek Školoud239018
9Bc. Martin Smetana307119
10Mgr. Jitka Egartová325120
11Lenka Kotková, DiS. xxx437221
12PaedDr. Luděk Štíbr495422
13Mgr. Petr Paták, DiS.172223
14Mgr. Ludmila Šimková534924
15Mgr. Michal Zapletal96525
16Ing. Jana Havelková179926
17Mgr. Tomáš Slabý255127
18Ing. et Ing. Tomáš Šalamon, MBA, Ph.D.196128
19RNDr. ThMgr. Petr Soudek, Ph.D.186029
20David Minařík88530
21Tomáš Novák89731
22Tomáš Forejt310532
23Ing. Václav Procházka138733
24Oskar Blažek272234
VOLEBNÍ KRAJ: 3 Jihočeský
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Ing. Jan Bauer81041
2Ing. Jan Bartošek78542
3Mgr. Šimon Heller64067
4Mgr. Pavel Klíma60064
5Ing. Václav Král58963
NÁHRADNÍCI:
1MUDr. Martin Gregora51999
2Ing. Luboš Peterka515912
3Hana Dufková Spoladore50315
4Bc. Radim Staněk45736
5Bc. Irena Ravandi, DiS.21638
6Bc. Zbyněk Sýkora, MBA313310
7Ing. František Čapek, Ph.D.238511
8Ing. Eva Piherová168413
9JUDr. Ing. Tomáš Bouzek323414
10Magdalena Opolzerová108915
11Ing. Jiří Borovka, Ph.D., MBA125916
12Ing. Jaroslav Hejl194817
13Ing. Jiří Baštář141518
14Ing. arch. Petra Trambová381519
15Dana Tobiášková119420
16Ing. Pavel Mádl84621
17SCS. Lic. Kateřina Regendová192122
VOLEBNÍ KRAJ: 4 Plzeňský
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Mgr. Martin Baxa112691
2Mgr. Rudolf Salvetr66173
3PhDr. Marek Ženíšek, Ph.D.63752
4Ing. et Ing. Miloš Nový47947
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Helena Řežábová43325
2Ing. Stanislav Šec41534
3Ing. Pavel Faschingbauer38996
4Bc. Stanislav Antoš33118
5PhDr. Kristýna Švédová28659
6Bc. Martin Leška200810
7Mgr. Petr Fornouz164111
8Mgr. Martin Rybář211012
9Mgr. Ludmila Jílková194713
10Ing. Milan Vyskočil178814
11Ing. Bc. Lenka Likeová170415
12Mgr. Ivana Bartošová169916
13Bc. Petr Mottl171917
14Mgr. Miroslav Hlaváč130018
15Bc. Jiří Knapp170219
16Libuše Hubáčková161820
VOLEBNÍ KRAJ: 5 Karlovarský
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Ing. Jan Bureš, DBA26931
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Bc. Romana Marečková23104
2Bc. Lukáš Otys, MBA21972
3Ing. Karel Jakobec20337
4Ing. Michal Pospíšil163510
5Mgr. Petr Šindelář, LL.M.151213
6Mgr. Petr Mach14835
7Olga Haláková14353
8Mgr. Bc. Václav Slavík10796
9Igor Adamovič8208
10Ing. Marek Poledníček9539
11Karel Henych61711
12Marie Šašková92412
13Bc. Kateřina Maružánová112514
VOLEBNÍ KRAJ: 6 Ústecký
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Mgr. Karel Krejza48841
2Ing. Michal Kučera46553
3Ing. Libor Turek, Ph.D.41832
NÁHRADNÍCI:
1MUDr. Petr Najman40227
2Mgr. Radovan Gaudyn29694
3Bc. Pavlína Hapštáková35445
4Bc. Jakub Ozaňák26576
5Bc. Jiří Skřivánek, MPA, MBE20878
6Ing. Jan Ťažký14799
7Ing. Radka Fišerová, MBA253910
8Mgr. Michal Vlach205411
9Antonín Štěpanovský159312
10Ing. Jiří Kalous90613
11Ing. Pavlína Kodytková197114
12Ing. Richard Červený217615
13Jaroslav Noska64516
14Ing. Roland Hase50917
15Mgr. Helena Zemánková Týřová134818
16Mgr. Pavel Janda193919
17Štěpán Kuna88520
18Mgr. Štěpánka Slezáková214321
19Mgr. Jaroslav Zahrádka193122
20RNDr. Petr Jirásek100223
21Mgr. Petr Fadrhons83024
22Ing. Mgr. Michal Šidák, MBA135825
23Bc. Martin Kadeřábek153026
VOLEBNÍ KRAJ: 7 Liberecký
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Ing. Petr Beitl55951
2Ing. Vít Vomáčka, MBA39163
NÁHRADNÍCI:
1Edvard Kožušník36775
2MUDr. Vít Němeček, MBA36509
3MUDr. Miloš Rejmont35326
4Ing. Jiří Klápště298210
5Zdeněk Chmelík28802
6Ing. Dan Ramzer283517
7MDDr. Daniela Šebestová26168
8Ing. Štěpán Matek24554
9Ing. Petr Olyšar20457
10Ing. Tomáš Špinka166911
11Štěpán Kuřík, DiS.169312
12MUDr. Jiří Kalenský158613
13Mgr. et Mgr. Jiří Vondráček116414
14Mgr. Vladimír Richter148815
15Lenka Procházková189616
VOLEBNÍ KRAJ: 8 Královéhradecký
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Mgr. Matěj Ondřej Havel, Ph.D.108584
2MVDr. Pavel Bělobrádek, Ph.D., MPA106912
3Mgr. Ivan Adamec87431
4JUDr. Pavel Staněk, MBA73213
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Jana Drejslová56227
2Mgr. Antonín Stanislav, Ph.D.55375
3Ing. Veronika Tomková540212
4Ing. Stanislav Klik, Ph.D.48366
5Ing. Rostislav Petrák34598
6Ing. Daniela Lusková, MPA39239
7PharmDr. Jiří Gregor, Ph.D.402610
8Martin Křovina155911
9Josef Dlabola85713
10Mgr. Anežka Mišoňová292914
11Ing. Josef Šalda126015
12Ing. Lukáš Řádek218316
13MgA. Libor Kasík162417
14Jiří Regner200418
15Antonín Falta194919
16Bc. Fomáš Frýba138320
VOLEBNÍ KRAJ: 9 Pardubický
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Mgr. Marek Výborný133513
2Mgr. Karel Haas73234
3Mgr. Bc. David Šimek, MBA63466
4MgA. Pavel Svoboda, Ph.D.53931
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Radim Jirout, MBA, LL.M.51892
2MUDr. Vít Ulrych505314
3Mgr. Jitka Moskvová461410
4Jaroslav Martinů40878
5Ing. Erik Jahnický, MBA26765
6Ing. Michal Pilař22527
7Ing. David Novák32029
8PharmDr. Jiří Skalický, Ph.D.367311
9Ing. Petr Krátký106412
10Ing. Lukáš Novák177513
11Ing. Vít Steklý168015
12MDDr. Michaela Pintová239416
13Ing. Pavla Kvapilová168517
14Ing. Pavel Pavliš206818
15Mgr. Josef Kopecký167919
VOLEBNÍ KRAJ: 10 Vysočina
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1MUDr. Vít Kaňkovský100961
2Eva Decroix, MBA85962
3MUDr. Romana Bělohlávková71533
4Mgr. Martina Lisová57125
NÁHRADNÍCI:
1Zbyněk Stejskal55874
2Mgr. Alena Kukrechtová43447
3Bc. Josef Herbrych41026
4Ing. Bc. Ivana Horká33758
5Ing. Pavel Nevrkla28919
6Mgr. et Mgr. Bc. Lenka Šimo278410
7Mgr. et Mgr. Jan Málek236011
8Ing. Petr Velička178912
9Mgr. Jan Brožek155513
10Mgr. Miroslav Skalník154314
11Luboš Rafaj217715
12Ing. Mgr. Vít Feldbabel244316
13MUDr. Ondřej Škoda, Ph.D.293517
14Jan Palán163918
15Mgr. Ota Benc148319
16Bc. Libor Honzárek193620
VOLEBNÍ KRAJ: 11 Jihomoravský
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1prof PhDr. Petr Fiala, Ph.D., LL.M.385551
2PhDr. Jiří Horák, Ph.D.188232
3prof. MUDr. Vlastimil Válek, CSc, MB A, EBIR179353
4Ing. Antonín Tesařík126275
5Ing. Miroslav Zborovský115537
6Mgr. Marie Jílková1118810
7Ing. Jana Bačíková, MBA103698
8JUDr. Pavel Blažek, Ph.D.99034
9JUDr. Pavel Kašník64246
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Libor Hoppe31519
2Mgr. Marek Sovka602311
3Bc. Hynek Julínek368712
4Jindřich Kocour246913
5Mgr. František Koudela357514
6Mgr. Terezie Zatloukalová431015
7Ing. Karel Souček138617
8Mgr. Zdeněk Juránek491118
9Bc. Tomáš Aberl326719
10Ing. Ivan Charvát120120
11Martin Valihrach468121
12MUDr. Jana Novotná387422
13RNDr. Kateřina Sukačová, Ph.D.247623
14Mgr. Eva Kostihová162424
15Mgr. Jindřich Vobořil429825
16Ing. Eva Rajchmanová351726
17Karel Pelikán293827
18Martin Staněk138628
19Mgr. Dagmar Hamalová122929
20Ing. David Grund142530
21MUDr. Pavel Jajtner, MBA235431
22Bc. Nikolas Dohnal94932
23JUDr. PhDr. Martin Příborský, EMLE171933
24RNDr. Filip Chvátal, Ph.D.176934
VOLEBNÍ KRAJ: 12 Olomoucký
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Ing. Marian Jurečka142541
2Ing. Karel Smetana67484
3JUDr. Martin Major, MBA66182
4doc. JUDr. Michael Kohajda, Ph.D.65797
NÁHRADNÍCI:
1PhDr. Petr Sokol, Ph.D.60906
2Ing. Josef Ťulpík52953
3Tereza Vodáková438611
4Radovan Auer37865
5Mgr. Petr Kouba33018
6MDDr. Veronika Čechová35549
7Bc. Tomáš Weber341410
8Ing. Lubomír Žmolík173812
9Milena Hesová204213
10Ing. Tomáš Blumenstein229214
11MUDr. Mgr. Tomáš Kocourek, MBA397915
12Mgr. Monika Novotná267116
13Ing. Mgr. Aleš Matyášek227417
14Ing. Bc. Rostislav Hainc130218
15Mgr. Radek Vincour222719
16Mgr. Lydie Špániková101020
17Mgr. Václav Hampl135021
18Ing. Petr Navrátil, Ph.D.111522
19Bc. Jaroslav Procházka, DiS.104323
VOLEBNÍ KRAJ: 13 Zlínský
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Mgr. Ondřej Benešík104401
2Ing. Stanislav Blaha94632
3MUDr. Robert Teleky84163
4Mgr. Aleš Dufek81636
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Štěpán Bekárek73468
2Ing. Radovan Macháček52974
3Mgr. Zuzana Vandame52935
4Mgr. Roman Kalabus47267
5Bc. Vilém Skála, LL.M.33969
6Ing. Iva Vavrečková274210
7Mgr. Hana Bellová, B.A.255411
8Pavlína Jagošová229312
9Mgr. David Surý218413
10Marek Andrýsek130614
11Mgr. Vít Peštuka184515
12Bc. Josef Vaněk124616
13Ing. Josef Kovář130417
14Michal Výstup238718
15Ing. Aleš Papadakis100919
16Martin Neřád232520
17Mgr. Bc. Zdislava Odstrčilová285721
18Ing. Jan Hrdý192122
VOLEBNÍ KRAJ: 14 Moravskoslezský
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Ing. Zbyněk Stanjura119431
2MUDr. Zdenka Němečková Crkvenjaš, MBA115965
3Mgr. Bc. Pavla Golasowská, DiS.110452
4Ing. Jiří Carbol100444
5Bc. Jakub Janda91923
6Bc. Jiří Navrátil, MBA66078
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Petra Řezáčová602211
2Ing. Jan Koloničný, Ph.D.48236
3Jan Dekický45337
4Bc. Dalibor Klimša15039
5Bc. Matěj Blažek215310
6RNDr. Roman Strzondala317412
7Ing. Leopold Benda112113
8Mgr. Štěpánka Křehlíková, DiS.328414
9Mgr. Radim Ivan247715
10Mgr. Radek Kaňa229316
11Mgr. Pavlína Stankayová331317
12Michal Škrobánek153918
13Bc. Robin Lotko, DiS.95819
14Ing. Markéta Vyvlečková236020
15JUDr. Václav Dobrozemský220021
16Ing. Roman Tietz76622
17Jaroslav Perútka94323
18Mgr. Pavel Netušil202924
19Mgr. Roman Hamrus103525
20Ing. Petr Kudela436226
21Ing. Patrik Schramm92427
22Ing. Vlasta Fajtlová95428
23Mgr. Michal Hořínek153329
24Ing. Martin Gazda96830
25Bc. Oldřich Malota31131
26Mgr. Marcel Jedelský107632
27Ing. Jaroslav Kučera55233
28Karel Bednařík57934
29Mgr. Martin Šrubař103435
30Slavomír Bača170436
POLITICKÁ STRANA, POLITICKÉ HNUTÍ, KOALICE:
17 PIRÁTI a STAROSTOVÉ
VOLEBNÍ KRAJ: 1 Hl. m. Praha
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1PhDr. Olga Richterová, Ph.D.328881
2Mgr. Jan Lacina261173
3doc. JUDr. Vladimír Balaš, CSc.212417
4Mgr. Milada Voborská1932316
5Ing. Roman Bělor1483711
6Mgr. et Mgr. Jakub Michálek136132
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Eva Tylová1092110
2Ondřej Profant96134
3Ing. Dana Balcarová918612
4Mgr. et Mgr. Antonín Klecanda806820
5Mgr. Adam Zábranský72168
6Bc. Jan Lipavský53375
7RNDr. Daniel Mazur, Ph.D.30606
8Mgr. Ondřej Chrást12969
9Mgr. Věra Marušiaková363113
10Václav Vislous, MSc.75414
11Ing. Štěpán Rattay156815
12Jana Kabelová91717
13Mgr. Pavel Křeček620618
14Ing. Eva Tichá158219
15Ing. Gabriela Lněničková, MBA321021
16Mgr. Pavel Kosař253122
17Mgr. František Doseděl41723
18Ing. Michal Biskup321624
19Magdalena Valdmanová114325
20MgA. David Dušek184426
21Mgr. Tibor Vansa53727
22Aneta Ečeková Maršálová517128
23JUDr. Ondřej Dostál, Ph.D., LL.M.177229
24Ing. Tomáš Hřebík, Ph.D.264230
25Mgr. Bára Soukup325331
26Mgr. Kateřina Arnotová465832
27Mgr. et Mgr. Magdalena Opletalová284633
28Ing. Radka Soukupová602334
29Mgr. Eva Horáková185735
30MgA. David Kašpar349736
VOLEBNÍ KRAJ: 2 Středočeský
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Mgr. Vít Rakušan597921
2Mgr. Ondřej Lochman, Ph.D.276564
3Ing. Věra Kovářová253677
4Ing. Barbora Urbanová1996912
5Martin Exner1498410
6Klára Kocmanová101862
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Bc. Silvia Doušová741620
2František Kopřiva57353
3Patrick Zandl40995
4Mgr. Štěpán Drtina35086
5Mgr. Bc. et Bc. Matouš Vanča13628
6MgA. Dominika Poživilová Michailidu36429
7JUDr. Martin Karim94711
8Ing. Jan Lička75913
9Mgr. Adam Polánský592314
10Petr Tomáš74215
11Petr Halada340016
12Ing. Daniel Netušil114017
13Marek Michl191018
14Bc. Václav Kubaljak60219
15Bc. Tereza Kvitová260121
16Markéta Balková238222
17Mgr. Ing. Jiří Lehejček, Ph.D.247023
18MUDr. Pavel Nechanický319724
19Radek Černohous24225
20Ing. Miroslava Křížová250426
21Bc. Veronika Hažlinská247827
22Mgr. Martin Kadrnožka213928
23RNDr. Zdeněk Lajbner, Ph.D.61829
24Rudolf Semanský132530
25Mgr. Simona Luftová172131
26Jiří Loskot75232
27Jan Prokop71833
28Lukáš Pilát, MBA154334
VOLEBNÍ KRAJ: 3 Jihočeský
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Ing. Viktor Vojtko, Ph.D.79962
2Mgr. Ing. Pavla Pivoňka Vaňková76185
NÁHRADNÍCI:
1Václav Vostradovský55747
2Ing. Jaroslava Martanová410411
3Mgr. Ondřej Pumpr38009
4Lukáš Kolářík32771
5Zuzana Kudláčková32544
6Ing. Jan Mádl275621
7Bc. Jana Koláříková25608
8Ing. arch. Veronika Kovářová229410
9Josef Soumar14593
10Mgr. Júsuf Traore, DiS.16796
11Ing. Martin Kákona, Ph.D.51712
12Ing. Jiří Šimánek150713
13Tomáš Guth Jarkovský97114
14Mgr. Dalibor Carda199515
15Mgr. Martin Mareda71216
16Milan Němeček122917
17Bc. Jan Hošek60918
18Ing. Pavel Houdek142719
19Mgr. Václav Klecanda77120
20Ing. Jiří Roubíček42922
VOLEBNÍ KRAJ: 4 Plzeňský
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Ing. Michaela Opltová89995
2Ing. Josef Bernard84991
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Pavel Čížek52339
2Ing. Jan Bostl49047
3Ing. Lukáš Bartoň, Ph.D.36863
4Mgr. Daniel Kůs33532
5Mgr. Martina Němečková278615
6Ing. Jiří Rezek, Ph.D.23574
7Ing. Libor Picka213911
8Mgr. Jana Tomšíková208110
9Pavel Šrámek14306
10Pavel Bosák6298
11Mgr. Olga Sejrková157012
12Ing. Jan Vavřička121213
13Pavel Hais91614
14Jindřiška Šrámková39516
15Bc. Václav Bernard175617
16Ing. Marek Habruň52918
17Václav Kočí87619
18Bc. Radek Krejčí82920
VOLEBNÍ KRAJ: 5 Karlovarský
ZVOLENI V I . SKRUTINIU:
1Jan Kuchař35622
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Jiří Klsák29934
2Ing. Petr Třešňák22981
3Ing. Petr Krása22536
4Štěpán Javůrek21168
5Mgr. Markéta Mašková204410
6MUDr. Karel Tyrpekl194612
7Mgr. Vítězslav Adamec, DiS.14933
8Mgr. Nikola Kassl13835
9Ing. Petra Gajičová129014
10Ing. Bohdan Vaněk, M. A.6967
11Bc. Josef Pavlovic3959
12Daniela Bílá46911
13Markéta Monsportová87913
VOLEBNÍ KRAJ: 6 Ústecký
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D.146461
2Ing. Petr Liška92273
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Jana Oubrechtová84507
2Mgr. Milan Šťovíček68625
3Kateřina Stojanová55284
4Robert Holec47979
5Lukáš Blažej38302
6Ing. Lada Rejšková330115
7Jana Syslová314113
8Bc. František Navrkal20696
9Šárka Rousová22018
10Mgr. Jan Kranda81310
11Ing. Daniel Černý250811
12Vladimír Vlach33612
13Michaela Pelzmann Schwarzová47314
14Bc. Jan Mareš68016
15Jaroslav Špička142417
16František Kindl22818
17Ing. Tomáš Sazeček190619
18Mgr. Kateřina Stibalová217820
19Mgr. Vojtěch Marvan128521
20Bc. Barbora Fuxová, DiS.103522
21Jan Šimek93523
22Ing. Pavel Nadolecki24224
23Ing. Petr Vejvalka57025
24Bc. Zdeněk Štěpánek41026
VOLEBNÍ KRAJ: 7 Liberecký
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Mgr. Jan Farský154791
2Mgr. Jan Berki, Ph.D.122663
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Jarmila Levko96017
2Mgr. Petr Tulpa82075
3Jaroslav Demčák57049
4Lukáš Pohanka435015
5Ing. Tomáš Martínek38532
6Ing. Radek Lípa367617
7Daniela Weissová32356
8Mgr. Jaromír Dvořák297111
9Ing. Jiřina Brychcí283513
10Marek Förster20124
11Mgr. Helena Vondráková20868
12Ing. Bronislav Patočka171210
13Václav Židek59112
14Mgr. Vojtěch Mečíř62014
15Miloslav Kafka79416
VOLEBNÍ KRAJ: 8 Královéhradecký
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Mgr. Lucie Potůčková109107
2Mgr. Josef Cogan91812
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Martin Dvořák79615
2Mgr. Jan Rejzl47709
3Matěj Hlavatý340111
4Ing. Martin Jiránek30901
5PhDr. Mgr. Filip Jiroušek26714
6PhDr. Michal Vávra261917
7MgA. Michal Čepelka25133
8MVDr. Anna Ungerová240318
9Mgr. Jan Hoder15246
10Bc. Filip Bureš5528
11Ing. Petr Jeništa64510
12Ing. Dušan Kořínek, Ph.D.40112
13Ing. Ludmila Pohanková219713
14Mgr. Jaroslav Dvorský66814
15Bc. Adam Volt172415
16Ing. Pavel Vrbický61016
17Josef Horáček210319
18MgA. Václav Bartoš127920
VOLEBNÍ KRAJ: 9 Pardubický
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Tomáš Dubský68255
2Ing. Jiří Hájek65542
NÁHRADNÍCI:
1David Šimek50307
2Bc. Mikuláš Ferjenčík41941
3Oldřich Koblížek38859
4Ing. arch. Jitka Bidlová, Ph.D.36174
5JUDr. Lucie Procházková, Ph.D.30718
6Bc. Alice Paurová271611
7Bc. et Bc. Ivana Böhmová257010
8Mgr. Libuše Vévodová24583
9Matěj Doležal217917
10Ing. Aleš Nunvář14436
11Mgr. Tomáš Grosskopf64012
12Ing. Zdeněk Mlynář151313
13Mgr. Jaroslav Lainz, DiS.46314
14Ing. Marcel Lesák163615
15Ing. Dominik Bečka47516
16Vladek Vácha42718
17Ing. Ivan Moravec141819
VOLEBNÍ KRAJ: 10 Vysočina
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Ing. Lukáš Vlček80742
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Miloň Slabý50614
2Libor Kuchyňa49266
3MgA. Karolína Koubová403112
4Mgr. Zdeněk Navrátil37488
5Bc. Blanka Lednická28111
6Ing. Martin Mrkos, ACCA229816
7Mgr. Bc. David Šafránek191910
8Bc. Jan Pošvář16323
9Miroslav Vácha, DiS.14735
10Bc. Viktorie Vidláková17347
11Eva Nováková13599
12Roman Pašek88011
13Bc. Jiří Svoboda61013
14Josef Hnik50614
15Ing. Mgr. Václav Honzl38915
16Mgr. Markéta Šimková82917
17Mgr. David Elicer53418
18Barbora Pokorná76319
19Ing. Pavel Hájek106320
VOLEBNÍ KRAJ: 11 Jihomoravský
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Ing. Jana Krutáková170912
2Mgr. Martin Hájek125377
3Bc. Petra Quittová1160312
4Mgr. Josef Flek1033710
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Radek Holomčík70691
2Bc. Radka Musilová64219
3Tomáš Vymazal47013
4Mgr. Michal Marciniszyn25354
5Mgr. Pavel Nevrkla21855
6Ing. Adam Vyplel16998
7Filip Vítek82611
8Bc. Martin Boxan74813
9Bc. Michael Ulbrich361914
10Bc. Lukáš Doležal103415
11Ing. Mgr. Rudolf Staněk224716
12Mgr. Vít Křížka63017
13Mgr. Lukáš David122918
14Mgr. Tomáš Pastirčák71719
15Mgr. Ondřej Ďuriš153920
16Anna Trávníková200621
17Mgr. Ota Jelínek120622
18Bc. Kristýna Hvižďová294623
19Ing. Jakub Hlubinka190124
20Bc. Patrik Doležal21225
21Mgr. Pavel Málek122626
22Mgr. Barbora Turek Lahová201327
23Bc. Filip Jimramovský115228
24Mgr. Dušan Hanuš50729
25Bc. Eliška Nohavicová318030
26Ing. Jan Brodzák44931
27Ing. Jan Kunát, Ph.D.64532
28Mgr. Adam Zemek71533
29Jan Kuchyňka78234
VOLEBNÍ KRAJ: 12 Olomoucký
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Ing. Hana Naiclerová, MBA78555
2Ing. Tomáš Müller64611
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Eva Machová50607
2Ing. Bc. Michal Ondra44719
3Bc. Vojtěch Pikal38362
4Zdena Kašparová378213
5Mgr. Viktor Tichák, Ph.D.31213
6Jaromír Horký15094
7Ing. et Ing. Martin Šmída18196
8Pavel Ondrůj5728
9Lucie Spáčilová182110
10Michal Frantík146611
11Ing. Lenka Jüngling151012
12PharmDr. Robert Šrejma66514
13Mgr. Petr Ošťádal176615
14Bc. Ondřej Moskal79616
15Ing. arch. Petr Daněk137617
16Zdeněk Žák24818
17Ing. Marek Dohnal114119
18Mgr. Jakub Knápek98420
19Ing. Zdeněk Potužák56521
20Lucie Schwarzová92722
21Ing. Petr Šimek126923
VOLEBNÍ KRAJ: 13 Zlínský
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Mgr. Petr Gazdík90762
2Mgr. Eliška Olšáková82674
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Martin Zábranský46268
2Ing. Tomáš Pifka42196
3Bc. Kateřina Francová406710
4Ing. Mgr. Zuzana Fišerová, Ph.D.37569
5Bc. František Elfmark, DiS.29881
6MgA. Petr Michálek297920
7Marek Houser24485
8MUDr. Helena Fukalová236322
9Zdeněk Třos17573
10Ing. arch. Jakub Zach16727
11Ing. Pavel Maňásek25611
12Ing. Petr Galatík115812
13Monika Shaw Salajová, M.Sc.109813
14Mgr. Tomáš Chmela186114
15Tomáš Čabla37415
16Zbyněk Ziggy Horváth108916
17Adam Koudela42517
18Mgr. Josef Havela122818
19Bc. Jiří Knotek72919
20Mgr. Jakub Grós77521
VOLEBNÍ KRAJ: 14 Moravskoslezský
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Mgr. Michaela Šebelová629314
2PhDr. Michael Rataj, Ph.D.622510
3Petr Letocha56714
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Jan Lipner55698
2Ing. Lukáš Černohorský48451
3Mgr. Vladimíra Machalová458312
4Mgr. Andrea Hoffmannová, Ph.D.44617
5Veronika Murzynová36875
6Ing. Ondřej Polanský29702
7Bc. Daniel Galuszka21053
8Bc. Hana Brňáková28776
9Bc. et Bc. Jakub Tichý15799
10Mgr. Marian Babic43211
11Mgr. Alena Klocová86913
12Mgr. Martin Rédr48215
13Ing. Petr Martiňák192316
14Bc. Pavlína Nováčková113817
15Ing. Lukáš Kubný191118
16BcA. Bára Branná181819
17Mgr. Jiří Jureček173620
18Mgr. Arnošt Žídek, Ph.D.71021
19Lukáš Němeček85922
20Mgr. Radim Kravčík60023
21Mgr. Bc. Roman Šigut84224
22Ing. Václav Parchaňský, Ph.D.74725
23Mgr. Šárka Kapková116626
24Mgr. Michaela Davidová117727
25Jan Szturc147428
26Ing. Michael Breškovec30329
27Andrea Ligocká114330
28Ing. Radek Simkanič, DiS.47431
29PhDr. Hana Bližňáková120732
30JUDr. Ondřej Ručka41233
31Ing. Martin Sedlák37734
32Zdeňka Kupcová27235
33Vítězslav Dostál65236
POLITICKÁ STRANA, POLITICKÉ HNUTÍ, KOALICE:
20 ANO 2011
VOLEBNÍ KRAJ: 1 Hl. m. Praha
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Ing. Patrik Nacher95031
2prof. MUDr. Věra Adámková, CSc.42702
3Robert Králíček16263
4Ing. Lubomír Brož14334
5Milan Wenzl10005
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Barbora Kořanová13136
2Ing. arch. Martin Polách11947
3Bc. Renáta Kašická7338
4Mgr. Zdeněk Kučera, MBA8569
5Bc. Markéta Plesníková119910
6Mgr. Bc. Petr Venhoda127111
7Ing. Helena Leisztner40612
8Mgr. Martin Hrubčík, MBA55313
9doc. Ing. Bohumír Garlík, CSc, DBA43714
10Ing. Jitka Carbolová94315
11Mgr. Miroslav Šoukal52016
12Jaroslav Holý, MBA25817
13Mgr. Tereza Hauffenová, MBA83018
14Ing. Petr Kudrnáč29319
15Zdeněk Růžička40720
16Ing. Karel Med45321
17Mgr. Eva Katzerová20322
18Michael Bělaška18423
19Ing. Vasil Silvestr Pekar, Ph.D.14124
20Mgr. Michal Jakeš29625
21Ing. Pavel Prokeš38726
22Bc. Jan Kolář42427
23Helena Lukešová30128
24Ing. Jan Adámek20329
25Mgr. Miroslava Siváková80030
26Mgr. Jan Klusoň21131
27Mgr. et Mgr. Jana Solomonová84832
28prof. Sergej Zacharov, MD, Ph.D., FEAPCCT151833
29Dominika Tůmová89034
30Mgr. Marek Outulný55735
31David Hájek56736
VOLEBNÍ KRAJ: 2 Středočeský
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1doc. Ing. Karel Havlíček, Ph.D., MBA225921
2prof. MUDr. Julius Špičák, CSc.71622
3Ing. Jaroslava Pokorná Jermanová51683
4prof. JUDr. Helena Válková, CSc.86954
5Mgr. Stanislav Berkovec50915
6Ing. František Petrtýl29386
7Romana Fischerová33957
8Mgr. Tomáš Helebrant22268
NÁHRADNÍCI:
1Miroslav Samaš5959
2Ing. Jaroslava Němcová, MBA339210
3Tomáš Pekárek201511
4Ing. Roman Škrabánek140712
5Ing. Drahomír Blažej, MBA215813
6Andrea Brzobohatá, MBA120114
7Mgr. Adriena Gabrielová194515
8doc. Dr. Ing. Roman Štěrba, MBA176516
9Radek Vondráček400617
10Ing. Jaroslav Verner134518
11Petr Kowanda132919
12Václav Hájek78820
13Ing. Jiří Kukla54621
14Rastislav Žumár33722
15Ing. Milan Pour64723
16Jiří Javůrek66824
17Mgr. Karel Kárník93525
18Ing. Bc. Petr Lošek130626
19Pavel Bláha27727
20Karel Žižka41928
21Jindřich Neumann15029
22Ing. Dana Doksanská39030
23Petr Šajner83631
24Bc. Alice Vavřínová81832
25Ing. Jiří Švadlena72233
26Mgr. František Bureš153834
VOLEBNÍ KRAJ: 3 Jihočeský
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Mgr. Richard Brabec36721
2Ing. Roman Kubíček, Ph.D.20912
3Ing. Karel Tureček12713
4Ing. Jan Kubík11254
5Ing. Ondřej Babka11455
NÁHRADNÍCI:
1JUDr. Martin Kupec, Ph.D.13276
2Ing. Jiří Svoboda24327
3Ing. Jiří Kulík4968
4Ing. Magda Blížilová14919
5Ing. Andrea Nádravská141610
6Ing. Jiří Strachota97811
7Jiří Iral54912
8Miroslav Lorenc49313
9Mgr. Tomáš Beck53314
10Mgr. Miroslav Ryba118615
11Ing. Marcela Raabová, Ph.D.135916
12Ing. Petr Kalina113617
13Martin Macháč66318
14Ing. Oldřich Hoďánek22519
15Mgr. Petr Stehlík46020
16RNDr. Ladislav Sýkora70721
17Bc. Filip Vojta71722
VOLEBNÍ KRAJ: 4 Plzeňský
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1PhDr. Ivana Mádlová, Ph.D., MBA36991
2Ing. Jan Volný14312
3MUDr. Kamal Farhan22683
4Mgr. Bc. Hubert Lang9314
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Gustav Vacek7665
2Ing. Zdeněk Hlaváč11706
3Ing. Vlastimil Hebr8197
4Ladislav Feierfeil4118
5Lenka Opavová7509
6Mgr. David Procházka161810
7Mgr. Eliška Bartáková120511
8Mgr. Bc. Jakub Šauer156212
9Petr Kovařík62613
10Bc. Pavel Kalina32714
11Mgr. Jana Procházková65815
12Bc. Jiří Sýkora75116
13Štěpán Thomayer62917
14Libor Žmiják78418
15Tomáš Soukup153019
16Pavel Strolený152820
VOLEBNÍ KRAJ: 5 Karlovarský
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Mgr. Jana Mráčková Vildumetzová72421
2Renata Oulehlová28723
NÁHRADNÍCI:
1MUDr. Věra Procházková27862
2Josef Váňa26195
3Martin Hurajčík12304
4MUDr. Jiří Penc21356
5MUDr. Jan Kropáček14117
6Mgr. Petr Kubis19068
7Ludmila Vocelková7389
8Mgr. Zdeněk Hrkal86710
9Pavel Benda65011
10Michala Málková154212
11Mgr. David Hanakovič91013
12Ing. Jaroslava Brožová Lampertová80114
VOLEBNÍ KRAJ: 6 Ústecký
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Ing. Andrej Babiš382771
2Mgr. Jan Richter33282
3Mgr. Jaroslav Bžoch36133
4Ing. Pavel Růžička19564
5Ing. Eva Fialová37595
6Mgr. Tomáš Kohoutek, MBA21606
7Ing. Berenika Peštová, Ph.D.23637
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Kamila Bláhová23998
2MUDr. Ondřej Štěrba31539
3Mgr. Zuzana Schwarz Bařtipánová164310
4JUDr. Marek Hrabáč221911
5Jiří Horák129812
6Ing. Lumír Kus146913
7Mgr. Bc. Milan Rychtařík148914
8Bc. Patrik Srba110815
9Bc. Jiří Štábl143216
10Ing. Jindra Zalabáková129717
11Ing. Tomáš Kirbs93518
12Marian Čapek95219
13Ing. Milan Dian, Ph.D.121420
14Ing. Kateřina Mazánková, MPA104121
15Mgr. Petra Troníčková122722
16Ing. Pavel Elias84723
17Josef Hodina102324
18Mgr. et Mgr. Tomáš Vlach160625
19Mgr. Jiří Řezníček121526
VOLEBNÍ KRAJ: 7 Liberecký
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Mgr. Jana Pastuchová32771
2David Pražák16482
3prof. Ing. Ivan Jáč, CSc.10453
NÁHRADNÍCI:
1Lubomír Růžička13174
2Bc. Martina Teplá22315
3Ing. Stanislav Říha17246
4Marek Vávra21097
5Petr Král12128
6Přemysl Šulc10489
7Jaroslava Bizoňová82510
8Ing. Petr Rozmajzl86511
9Martin Brož142812
10Ing. Milan Kouřil118813
11Bc. Martin Smolík54614
12Ing. Bc. Zuzana Wudyová105615
13Mgr. Roman Baran62316
14René Nesvadba75817
VOLEBNÍ KRAJ: 8 Královéhradecký
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Ing. Klára Dostálová44461
2MUDr. Jiří Mašek32552
3Líc. Petr Sadovský, MBA14523
4Mgr. Jana Berkovcová14404
NÁHRADNÍCI:
1MUDr. Pavel Plzák17535
2Ing. Jaromír Dědeček7716
3Pavel Marek12917
4Ing. Jan Jarolím21348
5Bc. Petra Bašová14259
6Ing. Zdeněk Praus93910
7Mgr. Alena Stillerová116611
8Ing. Monika Štayrová115012
9Ing. Jan Helbich97513
10Jiří Prokop90514
11Ing. Vlastimil Šeda61715
12Lubomír Svoboda51016
13Vratislav Smutný73017
14Ing. Jan Kříž93218
15Petr Koleta112619
16Jana Šandová, DiS.106720
VOLEBNÍ KRAJ: 9 Pardubický
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Ing. Martin Kolovratník43063
2MUDr. David Kasal, MHA37831
3Mgr. Jana Hanzlíková24242
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Jaroslav Kytýr14984
2Ing. Jan Řehounek20745
3JUDr. David Švec14606
4Ing. Pavel Mareš5787
5Bc. Eliška Hrubá12488
6Ing. František Pilný, MBA17759
7Martin Valouch37210
8Pavel Štefka100711
9Bc. Daniel Vodák67712
10Filip Šťastný52813
11Kateřina Šilcová, DiS.73614
12Bc. Jan Nadrchal87515
13Marie Navrátilová50816
14Bc. Maria Ministrová, MSc.46417
15PhDr. Iva Novotná80718
16Josef Dokoupil45619
VOLEBNÍ KRAJ: 10 Vysočina
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Ing. Drahoslav Ryba28051
2Ing. Monika Oborná17342
3Ing. Martin Kukla18523
4Ing. Josef Kott11584
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Ludmila Řezníčková13815
2MUDr. Zdeněk Faltus19566
3Ing. Vladimír Slávka10317
4Radek Popelka, MBA9418
5Miloš Hrůza14399
6JUDr. Libor Černý94310
7Josef Jambor67611
8Václav Křivánek44312
9Ing. Jiří Pokorný53713
10Mgr. Pavel Franěk127314
11Mgr. Eva Šimečková44615
12Ing. Milan Kašpar, CSc.56016
13Mgr. Marie Jarošová72617
14Magdaléna Skořepová51418
15Ing. Pavel Řehoř, DiS.81219
16Marek Holoubek46320
VOLEBNÍ KRAJ: 11 Jihomoravský
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1JUDr. Alena Schillerová, Ph.D.229681
2prof. Ing. Karel Rais, CSc., MB A, dr. h. c.40362
3MUDr. Miloslav Janulík31723
4Mgr. Ing. Taťána Malá40404
5Mgr. Lenka Dražilová, MBA23775
6Mgr. Ing. Lubomír Wenzl19676
7David Štolpa19667
8Lenka Knechtová12808
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Bc. Karin Šulcová14769
2Mgr. Jan Blaha157810
3Bc. Lenka Šebelová, DiS.120811
4Mgr. Jan Jagoš55012
5Bc. Svatopluk Pěček127313
6Bc. Kateřina Jarošová, MBA124314
7Mgr. Vlastimil Smékal111915
8Ing. arch. Jana Kochová173916
9Ing. Libor Jendřejas30617
10Vojtěch Salajka110318
11Martin Chromý78819
12Jiří Šarman36621
13Zdeněk Gerstner95822
14Bohuslav Kučera65623
15Zdeňka Šeneklová38824
16Ing. Zdeněk Šulc35025
17Jan Šťastník85626
18Marcel Ščuka22627
19Lukáš Makovec44828
20Ing. Vladimír Turčan, MBA32329
21Jan Gáďor14630
22JUDr. František Pernica46131
23Michaela Dobrovičová54732
24Ing. Anton Supuka25633
25Ing. František Pokorný81534
VOLEBNÍ KRAJ: 12 Olomoucký
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Ladislav Okleštěk84661
2MUDr. Milan Brázdil64976
3Ing. Jaroslav Faltýnek51822
4Mgr. Milan Feranec27683
5Ing. Petr Vrána27324
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Bohuslav Hudec30335
2Ing. Adam Kalous18527
3Irena Blažková18728
4JUDr. Vladimír Lichnovský18609
5Mgr. Ing. Tomáš Sýkora287210
6Ing. Monika Hryzbilová152911
7Mgr. Jana Rybová Kunčarová203312
8Mgr. Rostislav Hrdiborský53313
9Mgr. František Jura254614
10Ing. Petr Krmela130615
11Mgr. Jaromíra Lónová91016
12Ing. Jiří Rozehnal137017
13Ing. Jana Konvičková123818
14Bc. Daniel Vitonský100619
15Alena Pagáčová94920
16Ing. Věra Poštulková66121
17Ing. Petr Měřínský135822
18doc. PhDr. Karel Konečný, CSc.252623
VOLEBNÍ KRAJ: 13 Zlínský
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1Mgr. Radek Vondráček108531
2Ing. Radim Holiš501022
3Marek Novák, MBA22562
4Mgr. Robert Stržínek29483
NÁHRADNÍCI:
1Margita Balaštíková22584
2Monika Hubíková11595
3Mgr. Pavel Bartoň15126
4Ing. Pavel Vardan14117
5Mgr. Jan Koláček, MBA10298
6PaedDr. Yvona Wojaczková13949
7Tomáš Bravený46810
8Ing. Jan Pšeja78711
9Bc. Marta Lanšperková77112
10Radek Všetečka60613
11Ing. Bc. Jaromír Žůrek, MBA42714
12Ing. et Ing. Jiří Korec234515
13Ing. Lenka Střálková82516
14Mgr. Jana Grygarová73517
15Bc. Hana Večerková, DiS.120218
16Ing. Tomáš Janča76919
17Ing. David Vychytil102320
18Ing. Radek Doležel85421
VOLEBNÍ KRAJ: 14 Moravskoslezský
ZVOLENI V I. SKRUTINIU:
1prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc.179851
2Mgr. Lubomír Metnar64812
3Ing. Aleš Juchelka60803
4Ing. Josef Bělica, MBA41104
5Ing. Stanislav Fridrich15395
6PhDr. Igor Hendrych, Ph.D.33226
7Ing. Jiří Strýček10037
8Mgr. Andrea Babišová, MBA43798
9Michal Ratiborský14429
10Ing. Zuzana Ožanová336710
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Josef Hájek313411
2Ing. Ondřej Klučka147812
3Mgr. Radim Babinec173813
4Vladimír Kolek182814
5doc. Dr. Ing. Hynek Lahuta173215
6Bc. Jakub Míček147016
7Mgr. Stanislav Kopecký154617
8Ing. Jana Murová142518
9Ing. Hana Tichánková114019
10Ing. Jakub Chlopecký, Ph.D.151220
11Ing. Ivo Vantuch52421
12Mgr. Dušan Krompolc66122
13Ing. Vladimír Kulil, Ph.D.113123
14Mgr. Petra Tesková96424
15Andrzej Macoszek68025
16Bc. Zbyněk Vágner163226
17Jiří Lévay91327
18Milan Starostka75928
19Milan Halabalík148729
20Mgr. Dalibor Novák60030
21Ing. Petra Hlaváčová149931
22Bc. Tomáš Pavelek109032
23Ing. Filip Grygarčík52433
24Mgr. Simona Horáková132034
25Jan Mazoch72235
26Bc. Žaneta Thomasová106736

Předseda Státní volební komise:

Hamáček v. r.


S-EPI, s.r.o. © 2010-2021, všetky práva vyhradené

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.