Povinnosť členských štátov Európskej únie zabezpečiť efektívnosť trestného stíhania: rozsudok Súdneho dvora Európskej únie vo veci C-612/15 – Nikolay Kolev a iní

Článok sa zaoberá povinnosťou členských štátov Európskej únie zabezpečiť efektívnosť trestného stíhania vo svetle rozsudku Súdneho dvora Európskej únie z 5. júna 2018 vo veci C-612/15, Nikolay Kolev a iní. Je rozdelený do piatich sekcií. Prvá sekcia sa zameriava na návrh na začatie konania. V druhej sekcii je prezentovaný skutkový stav v konaní a predložené prejudiciálne otázky, v tretej sekcii je právna analýza prípadu Súdneho dvora EÚ. Vo štvrtej sekcii sú prezentované poznatky z návrhov generálneho advokáta. Posledná piata sekcia obsahuje výrok rozhodnutia.

Autori: doc. JUDr. et PhDr. mult. Libor Klimek, PhD.
Dátum publikácie: 20. 8. 2019
Prameň: Justičná revue / Justičná revue 2019 / JR - 6-7/2019
Oblasti práva: Trestné právo 

Vážený návštevník,
prístup do tejto sekcie majú len registrovaní užívatelia portálu
s predplateným prístupom.

 

Prihláste sa kliknutím na nasledujúci odkaz:

 

 epi-notebook

Prístup k EPI Právnym systémom
a ostatným online produktom
si môžete zakúpiť v našom e-shope:

 

Máte otázky?
V prípade, že potrebujete viac informácií, môžete nás kedykoľvek kontaktovať

 

 

 

Registračný formulár nájdete na tomto odkaze: REGISTRÁCIA


V prípade, že ste registrovaný na portáli www.epi.sk, www.pp.sk, www.vssr.sk www.danovecentrum.sk, www.mzdovecentrum.sk, www.manazerskecentrum.sk, www.profivzdelavanie.sk alebo www.zakon.sk môžete na prihlásenie použiť prihlasovacie meno a heslo z týchto portálov.

Autor: doc. JUDr. et PhDr. mult. Libor Klimek, PhD.

Súvisiace právne predpisy ZZ SR


S-EPI, s.r.o. © 2010-2020, všetky práva vyhradené

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.