Riadenie kontinuity činností – smernica

Táto smernica upravuje procesy zálohovania, havarijného plánovania a obnovy prevádzky informačných systémov (IS) po výskyte krízovej udalosti v organizácii. Definuje povinnosti organizácie a jej zamestnancov tak, aby bolo možné prevádzku IS obnoviť v požadovanom rozsahu a čase. Účelom smernice je riadenie kontinuity činnosti (BCM – Business Continuity Management),  stanovenie stratégie a metodických postupov na vypracovanie plánu kontinuity činností (Business Continuity Plan – BCP) a plánu obnovy činností/havarijného plánu (Disaster Recovery Plan – DRP). 

Autori: DATAsec.sk
Právny stav od: 30. 6. 2020
Dátum publikácie: 21. 6. 2021
Oblasti práva: Správne právo / Informácie, informačný systém 

Vážený návštevník,
prístup do tejto sekcie majú len registrovaní užívatelia portálu
s predplateným prístupom.

 

Prihláste sa kliknutím na nasledujúci odkaz:

 

 epi-notebook

Prístup k EPI Právnym systémom
a ostatným online produktom
si môžete zakúpiť v našom e-shope:

 

Máte otázky?
V prípade, že potrebujete viac informácií, môžete nás kedykoľvek kontaktovať

 

 

 

Registračný formulár nájdete na tomto odkaze: REGISTRÁCIA


V prípade, že ste registrovaný na portáli www.epi.sk, www.pp.sk, www.vssr.sk www.danovecentrum.sk, www.mzdovecentrum.sk, www.manazerskecentrum.sk, www.profivzdelavanie.sk alebo www.zakon.sk môžete na prihlásenie použiť prihlasovacie meno a heslo z týchto portálov.

Prílohy

  • Riadenie kontinuity činností – smernica / 57 kB

Súvisiace vzory zmlúv a právnych podaní

Súvisiace odborné články

Súvisiace právne predpisy ZZ SR

  • 69/2018 Z. z. Zákon o kybernetickej bezpečnosti
  • 362/2018 Z. z. Vyhláška, ktorou sa ustanovuje obsah bezpečnostných opatrení, obsah a štruktúra bezpečnostnej dokumentácie a rozsah všeobecných bezpečnostných opatrení
  • 179/2020 Z. z. Vyhláška, ktorou sa ustanovuje spôsob kategorizácie a obsah bezpečnostných opatrení informačných technológií verejnej správy

S-EPI, s.r.o. © 2010-2021, všetky práva vyhradené

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.