Dôvodová správa k zákonu č. 346/2021 Z. z., ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 243/2017 Z. z. o verejnej výskumnej inštitúcii a o zmene a doplnení niektorých zákonov a ktorým sa menia a dopĺňajú niektoré zákony

Zákonom sa mení zloženie správnej rady (doplnenie členov vymenúvaných zakladateľom) a vedeckej rady (doplnenie odborníkov z príbuzných oblastí). Zákonom sa dopĺňajú doktorandi do voličskej základne verejnej výskumnej inštitúcie.

Právny stav od: 28. 5. 2021
Dátum publikácie: 5. 10. 2021
Oblasti práva:
Správne právo / Dane a poplatky / Daň z pridanej hodnoty; Financie, finančné právo / Rozpočtové právo; Veda, technika, výskumníctvo, dokumentácia
Ústavné právo / EU
Obchodné právo / Hospodárstvo a hospodárenie, ekonomika / Národné hospodárstvo 

Vážený návštevník,
prístup do tejto sekcie majú len registrovaní užívatelia portálu
s predplateným prístupom.

 

Prihláste sa kliknutím na nasledujúci odkaz:

 

 epi-notebook

Prístup k EPI Právnym systémom
a ostatným online produktom
si môžete zakúpiť v našom e-shope:

 

Máte otázky?
V prípade, že potrebujete viac informácií, môžete nás kedykoľvek kontaktovať

 

 

 

Registračný formulár nájdete na tomto odkaze: REGISTRÁCIA


V prípade, že ste registrovaný na portáli www.epi.sk, www.pp.sk, www.vssr.sk www.danovecentrum.sk, www.mzdovecentrum.sk, www.manazerskecentrum.sk, www.profivzdelavanie.sk alebo www.zakon.sk môžete na prihlásenie použiť prihlasovacie meno a heslo z týchto portálov.

Súvisiace právne predpisy ZZ SR


S-EPI, s.r.o. © 2010-2021, všetky práva vyhradené

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.