Dôvodová správa k zákonu č. 242/2020 Z. z., ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 351/2011 Z. z. o elektronických komunikáciách v znení neskorších predpisov a ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

Cieľom zákona je, aby podnik poskytoval Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky telefónne čísla zákazníkov, ktorým boli zaslané SMS lebo sa nachádzali v nebezpečnej krajine a vrátili sa v určenom čase na Slovensko a zároveň v rámci všeobecnej súčinnosti (§ 63 ods. 14 písm. f) z. č. 351/2011 Z. z. spracúvať a poskytovať ÚVZ SR anonymizované dáta aj bez súhlasu dotknutých osôb.

Právny stav od: 13. 7. 2020
Dátum publikácie: 9. 9. 2020
Oblasti práva: Správne právo / Pošta a telekomunikácie / Telekomunikačné prostriedky; Zdravotníctvo 

Vážený návštevník,
prístup do tejto sekcie majú len registrovaní užívatelia portálu
s predplateným prístupom.

 

Prihláste sa kliknutím na nasledujúci odkaz:

 

 epi-notebook

Prístup k EPI Právnym systémom
a ostatným online produktom
si môžete zakúpiť v našom e-shope:

 

Máte otázky?
V prípade, že potrebujete viac informácií, môžete nás kedykoľvek kontaktovať

 

 

 

Registračný formulár nájdete na tomto odkaze: REGISTRÁCIA


V prípade, že ste registrovaný na portáli www.epi.sk, www.pp.sk, www.vssr.sk www.danovecentrum.sk, www.mzdovecentrum.sk, www.manazerskecentrum.sk, www.profivzdelavanie.sk alebo www.zakon.sk môžete na prihlásenie použiť prihlasovacie meno a heslo z týchto portálov.

Súvisiace právne predpisy ZZ SR


S-EPI, s.r.o. © 2010-2020, všetky práva vyhradené

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.