Dôvodová správa k zákonu č. 168/2008 Z. z. , ktorým sa mení a dopĺňa zákon Národnej rady Slovenskej republiky č. 381/1996 Z. z. o Protidrogovom fonde a ktorým sa dopĺňa zákon č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov

Cieľom zákona č. 168/2008 Z. z. je sústreďovanie a poskytovanie finančných prostriedkov na podporu projektov prevencie drogových závislostí, liečby a resocializácie drogovo závislých osôb. Zdrojom Protidrogového fondu je najmä dotácia zo štátneho rozpočtu (cca 50 mil. ročne), o poskytovaní ktorých rozhoduje 15 členná rada fondu. Vzhľadom na zmenu prechodu kompetencií zo štátnej správy na samosprávu, je potrebné prehodnotiť aj priame zastúpenie samosprávnych krajov (VÚC) v rade fondu.

Právny stav od: 11. 1. 2008
Dátum publikácie: 19. 6. 2008
Oblasti práva: Správne právo / Financie, finančné právo / Štátne fondy; Zdravotníctvo / Jedy, narkotiká, toxikománia 

Vážený návštevník,
prístup do tejto sekcie majú len registrovaní užívatelia portálu
s predplateným prístupom.

 

Prihláste sa kliknutím na nasledujúci odkaz:

 

 epi-notebook

Prístup k EPI Právnym systémom
a ostatným online produktom
si môžete zakúpiť v našom e-shope:

 

Máte otázky?
V prípade, že potrebujete viac informácií, môžete nás kedykoľvek kontaktovať

 

 

 

Registračný formulár nájdete na tomto odkaze: REGISTRÁCIA


V prípade, že ste registrovaný na portáli www.epi.sk, www.pp.sk, www.vssr.sk www.danovecentrum.sk, www.mzdovecentrum.sk, www.manazerskecentrum.sk, www.profivzdelavanie.sk alebo www.zakon.sk môžete na prihlásenie použiť prihlasovacie meno a heslo z týchto portálov.

Súvisiace právne predpisy ZZ SR


S-EPI, s.r.o. © 2010-2021, všetky práva vyhradené

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.