Reportáž: Zákon o informačných technológiách vo verejnej správe

Prinášame krátku reportáž a podcast z našej EPI konferencie: Zákon o informačných technológiách vo verejnej správe.

Dátum publikácie: 10. 10. 2019Image43146I. ročník sme zorganizovali pod záštitou Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu, keďže nový zákon je účinný od mája tohto roku a subjekty nielen verejnej správy sa trápia s množstvom otázok pri jeho aplikácii v praxi. Hlavným cieľom bolo prepojiť základnú teóriu s reálnou praxou, a to nielen zo strany odbornej obce, ale najmä zo strany subjektov verejnej správy, ktoré stále vo väčšej miere narážajú na problémy s aplikovaním pravidiel pre nastavenie vnútornej organizácie úradov v oblasti IT, plánovaním a prípravou budovania IT, ako aj monitoringu a následnej kontroly.

Viac ako desiatka fundovaných spíkrov poskytla odborný výklad zákona, ako aj odpovede na konkrétne otázky v panelovej diskusii, ktorá trvala 4 hodiny, a zaznela stovka otázok k danej problematike. Zaujímavý bol aj pohľad z akademickej obce a tiež diskusia o prepojení zákona o ITVS so zákonom o kybernetickej bezpečnosti.

Event sme zakončili večerným rautom s tombolou a relaxom v krásnych priestoroch Hotela Grand Jasná v Nízkych Tatrách.

 

Prinášame vám krátku videoreportáž, fotogalériu a rozhovory, ktoré pre nás natočili partneri z Incident podcastu.

Nenechajte si ujsť ďalšie EPI konferencie z dielne Poradcu podnikateľa, najbližšie to bude konferencia Trestné právo 2019Pracovné právo 2019.

Prehľad všetkých konferencií a školení nájdete na našom vzdelávacom portáli www.profivzdelavanie.sk.

 

Podcast si môžete vypočuť tu:

 

Reportáž:

 

 

Fotogaléria:

Image44562

Image44563

Image44564

Image44565

Image44567

Image44569

Image44570 (1)


S-EPI, s.r.o. © 2010-2020, všetky práva vyhradené

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.