Vašu firmu predávate iba raz, spoľahnite sa na odborníkov | Inzercia

Spoločnosť AnalytiQ na Slovensku pomáha majiteľom pri predaji firiem. Komplexne riadi celý proces predaja a prevedie majiteľa firmy všetkými fázami od úvodných rokovaní, cez oceňovanie, prípravu a nastavenia zmluvných podmienok až po uzatvorenie predajných transakcií.

Dátum publikácie: 28. 12. 20201

Poskytované služby využívajú najmä malé a stredné podniky, väčšie spoločnosti, a na strane kupujúcich zase domáci a zahraniční investori. Klienti oceňujú dôkladnú znalosť trhu, problematiky predaja firiema dlhoročné skúsenosti, ktoré do transakcií prinášajú.

Komplexné poradenstvo a individuálny prístup

Poradca vás prevedie celým procesom predaja vašej firmy, pričom každý krok budete môcť odsúhlasovať. Pre menšie spoločnosti poskytuje aj zjednodušený prístup.

Odborníci spoločnosti majú za svoje dlhoročné pôsobenie v tejto oblasti vybudované rozsiahle kontakty a databázu nielen finančných investorov, ale aj investorov z jednotlivých odvetví, ktorí hľadajú nové možnosti podnikania na Slovensku, ako aj v zahraničí. Vedia tak koho a ako osloviť.

Súčasťou procesu je tiež nastavenie a príprava tzv. Due diligence, ktoré pozostáva z preverenia podniku z účtovnej, daňovej, a právnej stránky investorom a jeho poradcami.

Samozrejmosťou je aj zachovanie dôvernosti informácií, preto s klientami uzatvára zmluvu s klauzulami o mlčanlivosti a dôvernosti poskytnutých informácií.

Predaj firiem je časovo náročná činnosť, preto je dôležité kontaktovať poradcu čo možno najskôr a vytvoriť priestor na prípravu transakcie. Viac informácií o rôznych aspektoch predaja firmy nájdete na stránke www.predaj-firmy.sk

AnalytiQ – služby pre podnikanie

Zdroj obrázka - AnalytiQ


S-EPI, s.r.o. © 2010-2021, všetky práva vyhradené

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.