Rekodifikácia civilného procesného práva

Pripravili sme pre vás užitočný balíček, ktorý obsahuje všetko, čo potrebujete k tejto téme vedieť.

Autori: S-EPI, s.r.o.
Dátum publikácie: 10. 5. 2017Rekodifikácia civilného procesného práva priniesla výrazné zmeny v praktickej aplikácii práva v súdnom konaní. Dňa 1. júla 2017 uplynie rok od nadobudnutia účinnosti troch nových civilných procesných kódexov - Civilného sporového poriadku, Civilného mimosporového poriadku a Správneho súdneho poriadku ktoré nahradili Občiansky súdny poriadok.

Prinášame Vám užitočné pomôcky k tejto výraznej legislatívnej zmene vo forme odborných článkov, vzorov právnych podaní, prevodovej tabuľky, ktorá uvádza obsahovo porovnateľné ustanovenia zrušeného OSP a nového Civilného sporového poriadku a súboru 18 videoškolení, čo je spolu až 792 minút praktického výkladu k aplikácii CSP od skúseného advokáta JUDr. Juraja Kotrucza.

Vstup do produktu nájdete v hlavnom menu v časti Produkty > Literatúra > Rekodifikácia.

Produkt obsahuje:

  • Odborné články – 80 článkov tematicky venovaných CSP, CMP a SSP
  • Vzory právnych podaní – viac ako 170 vzorov podľa nových predpisov
  • Prevodová tabuľka – porovnanie obsahovo súvisiacich ustanovení OSP a CSP
  • Videoškolenia – 18 praktických videoškolení (spolu až 792 minút) praktického výkladu inštitútov CSP od skúseného advokáta JUDr. Juraja Kotrusza. Videá obsahujú sprievodný text pre rýchlu orientáciu. Prílohou každého videoškolenia je aj textová časť prednášanej témy.

Zoznam videoškolení si môžete pozrieť tu: ZOZNAM VIDEOŠKOLENÍ

Vzorové videoškolenie k téme Dovolanie pre nesprávne právne posúdenie veci si môžete pozrieť úplne BEZPLATNE:

 

 

Prístup k celému balíčku si môžete zakúpiť v našom e-shope:

Balíček Rekodifikácia - články, vzory, videoškolenia >>

Predplatitelia EPI Právnych systémov Medium a Premium majú v rámci svojho predplateného prístupu dostupné všetky odborné články, vzory právnych podaní a prevodovú tabuľku. Súbor videoškolení k Civilnému sporovému poriadku je možné zakúpiť samostatne tu:

Produkt CSP - videoškolenia >>

 


S-EPI, s.r.o. © 2010-2021, všetky práva vyhradené

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.