Regály a regálové systémy | Inzercia

Pokiaľ ste sa rozhodli, že nastal čas, aby ste si vo firme, sklade či domácnosti spravili poriadok, mali by ste siahnuť po kvalitných regáloch či regálových systémoch, ktoré Vám pomôžu usporiadať priemyslový materiál, kancelárske šanóny, sezónne veci, obuv i výrobky na predajni.

Dátum publikácie: 29. 11. 2017K čomu budú regály slúžiť?

Než začnete nakupovať, musíte si uvedomiť, k akým účelom budete regály využívať – čo konkrétne tu budete skladovať (zohľadniť nosnosť políc), aké veľké priestory sú (výška i šírka pre maximalizáciu úložného priestoru), koľko regálov využijete a pod.

Regály pre domácnosť, kanceláriu a predajňu

150kg_lakovany_5polic_se_stafazi_250pxPokiaľ vyhľadávate regály do domácnosti či kancelárie, môžete využiť interiérové regály, ktoré sú vzhľadovo estetické, a teda môžu byť v otvorenej kancelárii alebo i vaša domáca pracovňa. Tieto regály majú naviac veľmi jednoduchý a rýchly systém skladania bez skrutiek. Interiérové regály majú až 180 cm na výšku a nosnosť jednej police do 150 kg.

Ak Vám nejde až tak o vzhľad regálov, pretože ich miestom bude sklad, komora, pivnica, garáž či archív, doporučujeme klasické kovové regály a regálové systémy, ktoré sú variabilné a môžete si vybrať buď plechové police, alebo police z drevotriesky. Kovové regále sú lakované a môžu mať šírku až 200 cm, hĺbku 60 cm a nosnosť až 300 kg na policu.

 Priemyslové regály s extrémnou nosnosťou do veľkoskladov

Priemyslové regály uľahčia život všetkým firmám, ktoré musia vo svoji skladoch usporiadať nadrozmerný materiál, priemyslové výrobky a ďalšie veľkoobjemové a ťažné materiály. Regály sú veľmi odolné, stabilné, ľahko zložiteľné (bez použitia skrutiek) a disponujú neuveriteľnou nosnosťou až 1100 kg na jednu policu.

 nekonecny_skladovaciy_regal_dva_moduly_se_stafazi_DO_TEXTU

Veľkosklady a priestorné skladovacie haly ocenia tieto nekonečné priemyslové regály, lebo môžete celkom ľubovoľne a jednoducho spájať jednotlivé regálové segmenty a tým rozširovať skladovacie priestory podľa vašich potrieb. Všetky tieto české a kvalitné výrobky v ponuke eshopu regaly-net.cz a regaly-net.sk.


S-EPI, s.r.o. © 2010-2020, všetky práva vyhradené

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.