Návrh zmeny vykonávacej vyhlášky k zákonu o poskytovaní právnej pomoci osobám v materiálnej núdzi

V návrhu sú nové vzory žiadosti o poskytnutie právnej pomoci a žiadosti o poskytnutie právnej pomoci súvisiacej s oznamovaním protispoločenskej činnosti.

Autori: S-EPI, s.r.o.
Dátum publikácie: 11. 12. 2015Dňa 9. 12. 2015 začalo medzirezortné pripomienkové konanie o návrhu vyhlášky Ministerstva spravodlivosti SR o zmene a doplnení vyhlášky č. 544/2005 Z. z., ktorou sa vykonávajú niektoré ustanovenia zákona č. 327/2005 Z. z. o poskytovaní právnej pomoci osobám v materiálnej núdzi. Dôvodom navrhovanej úpravy je nevyhnutnosť zmeny a dopracovania tlačív pre poskytovanie právnej pomoci podľa platnej právnej úpravy. Cieľom je zabezpečenie chýbajúcich tlačív žiadostí pre Centrum právnej pomoci, a to v záujme zabezpečenia plnohodnotného poskytovania právnej pomoci.

V návrhu sú nové vzory žiadosti o poskytnutie právnej pomoci a žiadosti o poskytnutie právnej pomoci súvisiacej s oznamovaním protispoločenskej činnosti.

Autor: S-EPI, s.r.o.

Súvisiace právne predpisy ZZ SR

  • 327/2005 Z. z. Zákon o poskytovaní právnej pomoci osobám v materiálnej núdzi
  • 544/2005 Z. z. Vyhláška o poskytovaní právnej pomoci osobám v materiálnej núdzi

S-EPI, s.r.o. © 2010-2020, všetky práva vyhradené

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.