Kvalitný účtovný software pre Vaše podnikanie | Inzercia

Ekonomický systém na vedenie účtovníctva musí byť kvalitným pomocníkom v podnikaní, ktorý presne a spoľahlivo podáva informácie o hospodárení účtovnej jednotky, včas reaguje na legislatívu, má užívateľsky prívetivé prostredie, množstvo užitočných funkcií, odbornú zákaznícku podporu a tiež spĺňa ideálny pomer cena/výkon.

Dátum publikácie: 8. 3. 2017POHODA je obľúbený účtovný a ekonomický software pre malé, stredné a veľké firmy z radov fyzických a právnických osôb. Umožňuje viesť podvojné i jednoduché účtovníctvo a vyhovie platcom i neplatcom DPH. Systém je odvetvovo neutrálny a vhodný pre živnostníkov, podnikateľov a spoločnosti, ktoré sa zaoberajú výrobou, obchodom i poskytovaním služieb, pre slobodné povolania a účtujúce neziskové organizácie.

 

POHODA je intuitívna, jednoduchá a prehľadná...

POHODA vyniká užívateľským komfortom a obsahuje širokú škálu nadštandardných funkcií, ktoré ocení každý, kto si potrpí na profesionálny vzhľad firemných dokumentov a podrobný prehľad o vlastnom hospodárení.

Od inštalácie a nastavenia systému, cez zápis, výber a tlač dokladov, až po účtovnú uzávierku POHODA svojmu užívateľovi maximálne uľahčuje každodennú prácu, a to vďaka prepracovanému užívateľskému rozhraniu, interaktívnym sprievodcom a rozsiahlemu systému kontextového pomocníka.

 

POHODA má prepracované agendy...

Základom systému je prepracovaný adresár, fakturácia, objednávky, ponuky a celý rad agend pre komplexné riadenie firmy, ako je napríklad agenda Banka, Pokladňa, Majetok, Sklady, Mzdy, Pracovné pomery atď. Zvládne pobočkové spracovanie údajov, homebanking, obchodovanie na internete i predaj zásob pomocou zabudovanej predajne alebo pomocou modulu pre offline maloobchodný predaj. Podporuje cudzie meny vrátane automatického načítania kurzového lístka. Umožňuje tiež sledovanie salda. Možnosti systému je možné rozšíriť pripojením celého radu externých zariadení.

 

POHODA šetrí účtovníkom čas...

Systém obsahuje množstvo funkcií, ktoré pomáhajú užívateľom so spracovaním účtovníctva. Umožňuje automatické účtovanie prostredníctvom predkontácií, spracovanie bankových výpisov a rôzne automatické kontroly pre správne účtovanie. Samozrejmosťou je i možnosť vystavenia, elektronického podania a archivácie rôznych typov výkazov, hlásení a priznaní na príslušné úrady a inštitúcie. Napríklad priznanie k DPH, kontrolný výkaz DPH, súhrnný výkaz, výkazy pre Intrastat alebo priznanie k dani z motorových vozidiel, priznanie k dani z príjmov a poznámky k uzávierke je možné z programu vyexportovať a odoslať cez portál finančnej správy. POHODA umožňuje tiež komfortné spracovanie miezd pre neobmedzený počet zamestnancov a podporuje súbeh viacerých pracovných pomerov pri jednom zamestnancovi.

 

Mobilná fakturácia mPOHODA šetrí prácu nielen účtovníkom...

Aplikácia mPOHODA je šikovný doplnok k programu POHODA, pomocou ktorej je možné vystaviť faktúry i z miest mimo dosah svojho počítača. Faktúry je potom možné z aplikácie jednoducho vytlačiť alebo odoslať priamo zákazníkom alebo svojmu účtovníkovi do ekonomického softwaru.

 

Široké možnosti reportingu...

POHODA disponuje širokou škálou tlačových zostáv, od záväzných oficiálnych formulárov a originálnych tlačív, až po užitočné pracovné prehľady a kontrolné zostavy, ktoré je možné exportovať do formátu PDF a XLS.

Automatickou súčasťou systému je aj editor tlačových zostáv REPORT Designer, ktorý užívateľom slúži na úpravu tlačových zostáv a vytváranie vlastných výstupov.

 

Customizácia systému na mieru...

Najvyšší rad systému POHODA, informačný systém POHODA E1, ponúka nielen väčší výkon a bezpečnosť systému, spracovanie veľkého množstva údajov a súbežnú prácu väčšieho počtu užívateľov, ale aj rozširujúce funkcie z kategórie ERP systémov. Medzi tieto funkcie patrí pokročilá definícia prístupových práv, veľká miera prispôsobenia potrebám užívateľov, vrátane možnosti pridávať do jednotlivých agend nové polia, vytvárať vlastné agendy a pod.

POHODA E1 obsahuje celý rad rozšírených funkcií a možností predovšetkým v oblasti skladového hospodárstva. Toto všetko pri zachovaní intuitívneho ovládania, užívateľsky prívetivého prostredia a prístupnej ceny.

Svojim riešením, ktoré naplno využíva výhody technológie klient-server a databázy SQL, je systém POHODA E1 predurčený pre použitie v stredne veľkých a väčších spoločnostiach a pre náročnejších užívateľov.

 

Manažérske výstupy, analýzy, štatistiky...

Pomocou samostatného nástroja pre analýzu údajov POHODA Business Intelligence môžu navyše užívatelia programu POHODA analyzovať svoje údaje a vytvárať reporty a grafy pomocou kontingenčných tabuliek v prostredí programu Microsoft Excel. Riešenie POHODA Business Intelligence ponúka analýzy účtovníctva, skladov a dokladov za viac období i viac účtovných jednotiek. Majitelia, vedúci pracovníci alebo účtovníci sa tak vďaka nástrojom Business Intelligence môžu venovať rôznym manažérskym výstupom, napr. manažérskym výsledovkám, ktoré si môžu upravovať podľa svojich potrieb, analýze predaja zásob, vývoja zisku, sledovaniu platobnej morálky odberateľov atď.

 

Podpora, poradenstvo, služby...

Servis v prvom roku je poskytovaný užívateľom programu POHODA zadarmo. Svojim držiteľom garantuje automatický prísun aktualizácií, informácií a služieb zákazníckej podpory.

 

Aktualizácia programu

Program POHODA je pravidelne legislatívne a funkčne aktualizovaný. Informácie o zmenách v programe, s legislatívnymi a ďalšími tipmi pre uľahčenie každodennej práce, zasiela spoločnosť svojim užívateľom prostredníctvom elektronických informačných spravodajov.

 

Zákaznícka podpora

Užívateľom programu POHODA je k dispozícii tím skúsených profesionálov pripravených poskytovať odbornú pomoc prostredníctvom telefónu a e-mailu.

 

FAQ, online príručky, e-learning, videonávody, školenia...

Okrem kompletnej škály služieb zákazníckej podpory poskytovanej od bezplatných otázok a odpovedí dostupných prostredníctvom internetu cez zákaznícku podporu, širokej ponuky odborných školení až po individuálne služby, sú užívateľom k dispozícii tiež bezplatné online príručky, e-learning a videonávody. Táto škála činností môže pomôcť naštartovať a urýchliť naozaj efektívne využívanie programu POHODA.

Program POHODA sa za viac ako 20 rokov svojej existencie stal jedným z najrozšírenejších a najobľúbenejších ekonomických systémov na Slovensku a v Českej republike. Obľúbte si ho i Vy!

 

Prehliadnite si ponuku jednotlivých variantov programu POHODA alebo vyskúšajte bezplatný variant POHODA Start.

V prípade záujmu Vám s výberom vhodného variantu pomôže tiež naše obchodné oddelenie na bezplatnej linke 0800 116 117.

Viac informácií na www.pohoda.sk

 


S-EPI, s.r.o. © 2010-2021, všetky práva vyhradené

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.