Jedinečné šanca spropagovať s METRO svoje podnikanie | Inzercia

Milí podnikatelia,

Deň súkromného podnikania, utorok 11. októbra, sa nezadržateľne blíži, tak si dovoľujeme predstaviť vám ho. Prečo by ste sa mali akcie zúčastniť?

Dátum publikácie: 15. 8. 2016Zabezpečíte si zviditeľnenie svojho biznisu. Jednoducho sa zaregistrujte na digitálnej platforme www.denpodnikania.sk a vytvorte špeciálnu ponuku (mnohí tak už urobili, inšpirujte sa na stránke).

Vaša  špeciálna ponuka na 11.10. môže prilákať nových zákazníkov, či urobiť radosť stálym klientom. Súčasťou digitálnej platformy je interaktívna mapa, kde bude vaša prevádzka viditeľná pre všetkých. Kliknite na www.denpodnikania.sk a presvedčte sa.

Môžete sa tiež stať súčasťou veľkej  mediálnej kampane s investíciou zo strany METRO vo výške 400 000 eur:

  • Kampaň v tlači: 15 porotou vybraných podnikateľov z každého kraja bude podporených v regionálnych novinách MY a v Novom čase - Nech sa práve o vašej špeciálnej ponuke dozvie čo najviac ľudí!
    • V prvej fáze (spustí sa v najbližších dňoch) budeme v regiónoch komunikovať súťaž cez príbehy troch zapojených podnikateľov - ambasádorov projektu.
    • Druhá fáza (september) bude podporená farebným magazínom Fotelka vkladaným do regionálnych vydaní MY Noviny. Magazín prinesie informácie o súťaži a inšpiratívne  podnikateľské príbehy. 
  • Kampaň v TV: 19.9. - 10.10. na Markíze, pozrite si:
  • Kampaň v rozhlase: Rádio Expres  
  • Digitálna kampaň: jún - október 

 

Pre viac informácií kontaktujte prosím info@denpodnikania.sk alebo v pracovných dňoch od 9:00-18:00h volajte na 0908 725 514.

Zapojte sa a oslávte Deň podnikania spolu s vašimi  zákazníkmi!

 

Vaše METRO

 


S-EPI, s.r.o. © 2010-2021, všetky práva vyhradené

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.