Intuitívny účtovný a ekonomický software pre Vaše úspešné podnikanie| Inzercia

Ekonomický systém musí byť kvalitným pomocníkom, ktorý spoľahlivo podáva informácie o hospodárení účtovnej jednotky, včas reaguje na legislatívne zmeny, má užívateľsky intuitívne prostredie, množstvo funkcií, odbornú zákaznícku podporu a spĺňa ideálny pomer cena/výkon.

Dátum publikácie: 27. 1. 2021POHODA je obľúbený komplexný účtovný a ekonomický software pre malé, stredné a veľké firmy z radov fyzických a právnických osôb. Umožňuje viesť podvojné i jednoduché účtovníctvo a vyhovie platcom i neplatcom DPH. Systém je odvetvovo neutrálny a vhodný pre živnostníkov, podnikateľov a spoločnosti, ktoré sa zaoberajú výrobou, obchodom i poskytovaním služieb, pre slobodné povolania a účtujúce neziskové organizácie.

 

Program POHODA sa za viac ako 20 rokov svojej existencie stal jedným z najrozšírenejších a najobľúbenejších ekonomických systémov na Slovensku a v Českej republike. Získal si desaťtisíce spokojných zákazníkov a užívateľov.

obr_1

 

POHODA je intuitívna, komfortná a prehľadná ...

POHODA vyniká užívateľským komfortom a obsahuje širokú škálu nadštandardných funkcií, ktoré ocení každý, kto si potrpí na profesionálny vzhľad firemných dokumentov a podrobný prehľad o vlastnom hospodárení.

Od inštalácie a nastavenia systému, cez zápis, výber a tlač dokladov, až po účtovnú uzávierku POHODA svojmu užívateľovi maximálne uľahčuje každodennú prácu, a to vďaka prepracovanému užívateľskému rozhraniu, interaktívnym sprievodcom a rozsiahlemu systému kontextového pomocníka.

Ekonomický systém POHODA nepochybne spĺňa nároky na ekonomické systémy pre vedenie účtovných agend a riadenie firmy.

 

POHODA má prepracované agendy pre komplexné riadenie firmy...

Základom systému je prepracovaný adresár, do ktorého je možné okrem kontaktných a obchodných údajov vkladať i poznámky a dokumenty vzťahujúce sa ku konkrétnemu zákazníkovi alebo obchodnému partnerovi. Pri každom kontakte je možné zaznamenávať udalosti, sledovať platby, vyhodnocovať obraty, vytvoriť e-mailové správy a pod.

Pre komplexné riadenie firmy je k dispozícii celý rad agend ako je Fakturácia, Objednávky, Ponuky, Banka, Pokladňa, Majetok, Sklady, Mzdy, Pracovné pomery atď. POHODA zvládne načítanie elektronických výpisov z rôznych bánk a generovanie príkazov na úhradu prostredníctvom služby homebanking, obchodovanie na internete i maloobchodný predaj zásob pomocou zabudovanej predajne. Podporuje cudzie meny vrátane automatického načítania kurzového lístka. Možnosti systému je možné rozšíriť pripojením celého radu externých zariadení ako sú čítačky čiarových kódov, registračné pokladne a platobné terminály.

obr_2

 

POHODA šetrí účtovníkom čas...

Systém obsahuje množstvo funkcií, ktoré pomáhajú užívateľom so spracovaním účtovníctva. Umožňuje automatické účtovanie prostredníctvom predkontácií, rôzne automatické kontroly pre správne účtovanie. Samozrejmosťou je i možnosť vystavenia, elektronického podania a archivácie rôznych typov výkazov, hlásení a priznaní na príslušné úrady a inštitúcie. Napríklad priznanie k DPH, kontrolný výkaz DPH, súhrnný výkaz, výkazy pre Intrastat alebo priznanie k dani z motorových vozidiel, priznanie k dani z príjmov a poznámky k uzávierke je možné z programu vyexportovať a podať cez portál finančnej správy. POHODA umožňuje tiež komfortné spracovanie miezd pre neobmedzený počet zamestnancov a podporuje súbeh viacerých pracovných pomerov pri jednom zamestnancovi, ako aj nerovnomerný pracovný rozvrh s definíciou pracovného kalendára.

 

Mobilná fakturácia mPOHODA spája podnikateľov s účtovníkmi a šetrí čas..

Aplikácia mPOHODA je šikovný doplnok k programu POHODA, pomocou ktorej je možné vystaviť faktúry i z miest mimo dosah svojho počítača. Faktúry je potom možné z aplikácie jednoducho vytlačiť alebo odoslať priamo zákazníkom a zároveň synchronizovať svojmu účtovníkovi do ekonomického softwaru. V aplikácii mPOHODA je k dispozícii adresár, cenník skladových zásob, vydané faktúry, predajky, výdajky a prijaté objednávky. mPOHODA sa tak môže stať aj šikovným doplnkom pre obchodníkov v teréne nielen na vystavenie faktúr, ale aj na evidenciu prijatých objednávok, ktoré sa môžu preniesť a fakturovať v office. Ďalšou výhodou pre obchodníkov v teréne je možnosť priameho predaja v hotovosti alebo platobnou kartou s tlačou dokladov na eKasa zariadenie FiskalPro. Aplikácia mPOHODA je dostupná ako webová, Android a iOS aplikácia.

 

POHODA a eKasa

POHODA je plne kompatibilná s celým spektrom eKasa zariadení na hotovostný predaj v office, ale aj v maloobchodných predajniach s online prepojením a priamym vyskladnením predaných zásob. POHODA v komunikácii s eKasa certifikovanými tlačiarňami umožňuje tlač dokladov z agendy Predajky, tlač dokladov s hotovostnou úhradou faktúry, tlač vkladov a výberov hotovosti a podporuje kombinovanú úhradu dokladov. Prehliadnite si kompletný zoznam certifikovaných eKasa tlačiarní a pokladní kompatibilných s programom POHODA.

 

Rozsiahle možnosti reportingu...

POHODA disponuje širokou škálou tlačových zostáv, od záväzných oficiálnych formulárov a originálnych tlačív, až po užitočné pracovné prehľady a kontrolné zostavy, ktoré je možné exportovať do formátu PDF a XLS.

obr_3

 

Automatickou súčasťou systému je aj editor tlačových zostáv REPORT Designer, ktorý užívateľom slúži na úpravu tlačových zostáv a vytváranie vlastných tlačových zostáv a prehľadov.

 

Informačný systém POHODA E1 - customizácia systému na mieru...

Najvyšší rad systému POHODA, informačný systém POHODA E1, ponúka nielen väčší výkon a bezpečnosť systému, spracovanie veľkého množstva údajov a súbežnú prácu väčšieho počtu užívateľov, ale aj rozširujúce funkcie z kategórie ERP systémov. Medzi tieto funkcie patrí pokročilá definícia prístupových práv, veľká miera prispôsobenia potrebám užívateľov, vrátane možnosti pridávať do jednotlivých agend nové polia, vytvárať vlastné agendy a pod.

POHODA E1 obsahuje celý rad rozšírených funkcií a možností predovšetkým v oblasti skladového hospodárstva. Toto všetko pri zachovaní intuitívneho ovládania, užívateľsky prívetivého prostredia zhodného s nižšími variantmi a radmi a prístupnej ceny.

Svojim riešením, ktoré naplno využíva výhody technológie klient-server a databázy SQL, je systém POHODA E1 predurčený pre použitie v stredne veľkých a väčších spoločnostiach a pre náročnejších užívateľov, ktorých potreby a požiadavky v súvislosti s ich expanziou narástli.

 

POHODA Business Intelligence - dynamické manažérske výstupy, analýzy, štatistiky...

Pomocou samostatného nástroja pre analýzu údajov POHODA Business Intelligence môžu navyše užívatelia programu POHODA analyzovať svoje údaje a vytvárať reporty a grafy pomocou kontingenčných tabuliek v prostredí programu Microsoft Excel. Riešenie POHODA Business Intelligence ponúka analýzy účtovníctva, skladov a dokladov za viac období i viac účtovných jednotiek. Majitelia, vedúci pracovníci alebo účtovníci sa tak vďaka nástrojom Business Intelligence môžu venovať rôznym manažérskym výstupom, napr. manažérskym výsledovkám, ktoré si môžu upravovať podľa svojich potrieb, analýze predaja zásob, vývoja zisku, sledovaniu platobnej morálky odberateľov atď.

obr_4

 

Podpora, poradenstvo, služby...

Servis v prvom roku je poskytovaný užívateľom programu POHODA zadarmo. Svojim držiteľom garantuje automatický prísun aktualizácií z titulu legislatívnych zmien a programového vývoja, informácií a služieb zákazníckej podpory.

 

Aktualizácia programu

Program POHODA je pravidelne legislatívne a funkčne aktualizovaný. Informácie o zmenách v programe, s legislatívnymi a ďalšími tipmi pre uľahčenie každodennej práce, zasiela spoločnosť svojim užívateľom prostredníctvom elektronických informačných spravodajov.

 

Zákaznícka podpora

Užívateľom programu POHODA je k dispozícii tím skúsených profesionálov pripravených poskytovať odbornú pomoc prostredníctvom telefónu a e-mailu, alebo formou vzdialenej pomoci cez TeamViewer.

 

FAQ, online príručky, e-learning, videonávody, školenia...

Okrem kompletnej škály služieb zákazníckej podpory poskytovanej od bezplatných otázok a odpovedí dostupných prostredníctvom internetu cez zákaznícku podporu, širokej ponuky odborných školení až po individuálne služby, sú užívateľom k dispozícii tiež bezplatné online príručky, e-learning a videonávody. Táto široká škála služieb a doplnkov môže pomôcť naštartovať a urýchliť naozaj efektívne využívanie programu POHODA.

 

Prehliadnite si ponuku jednotlivých variantov programu POHODA alebo vyskúšajte bezplatný variant POHODA Start prípadne aplikáciu mPOHODA.

V prípade záujmu Vám s výberom vhodného variantu pomôže tiež naše obchodné oddelenie na bezplatnej linke 0800 116 117.

Viac informácií na www.pohoda.sk


S-EPI, s.r.o. © 2010-2021, všetky práva vyhradené

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.