Finančná správa od mája ruší kontaktné miesto daňového úradu v Banskej Štiavnici

Daňovníci od mája nebudú môcť využiť kontaktné miesto daňového úradu v Banskej Štiavnici. Finančné riaditeľstvo SR totiž od 1. mája 2017 toto kontaktné miesto ruší.

Autori: SITA a.s.
Dátum publikácie: 25. 4. 2017SITA | 24.4.2017

Daňovníci od mája nebudú môcť využiť kontaktné miesto daňového úradu v Banskej Štiavnici. Finančné riaditeľstvo SR totiž od 1. mája 2017 toto kontaktné miesto ruší.

Služby pre verejnosť bude namiesto Banskej Štiavnice zabezpečovať pobočka Daňového úradu Banská Bystrica v Žiari nad Hronom. Ako ďalej informovala finančná správa, kontaktné miesto v Banskej Štiavnici bude v dňoch 27. a 28. apríla zabezpečovať správu daní príslušných daňových subjektov v nezmenených úradných hodinách, avšak z dôvodu sťahovania v obmedzenom rozsahu.

Finančná správa zároveň pripomína, že pre všetkých občanov a podnikateľov ponúka s daňovým úradom aj bezplatnú elektronickú komunikáciu. Tú je možné vybaviť buď prostredníctvom dohody o elektronickej komunikácii alebo cez kvalifikovaný elektronický podpis, ktorý je dnes už bezplatne na novom občianskom preukaze.

 

© 2017, Autorské práva SITA a.s. a zmluvné agentúry. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a zmluvných agentúr je výslovne zakázané.

Súvisiace odborné články

Súvisiace právne predpisy ZZ SR


S-EPI, s.r.o. © 2010-2021, všetky práva vyhradené

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.