EPI SMART Projekt spolupráce s Právnickou fakultou UMB pokračuje

Už tretí rok pomáhame pri vzdelávaní študentov práva.

Dátum publikácie: 22. 10. 2020tt_muz-checkbox

EPI Smart pre študentov Právnickej fakulty Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici!

Tešíme sa, že už tretí rok pokračuje naša spolupráca s Právnickou fakultou UMB.

Do projektu využívania systému sú zapojení študenti všetkých ročníkov, vrátane doktorantského štúdia, a tiež celý pedagogický zbor.

Spoločnou ambíciou projektu je zatraktívniť a zmodernizovať štúdium a zároveň poskytnúť možnosť viac prepájať teóriu s praxou. Čo najviac priblížiť technické možnosti práce s elektronickými systémami, ktoré sa stávajú neodmysliteľnou súčasťou reálnych potrieb praxe a zároveň efektívne reagovať na požiadavky budúcich zamestnávateľov.

Verzia EPI Smart bola vytvorená špeciálne pre potreby vyúčby na uvedenej fakulte.

Balík EPI smart obsahuje:

okrem základného obsahu a služieb (Zbierka zákonov SR, Právne predpisy EÚ, Rozhodnutia súdov) aj ďalšie prémiové služby, akými sú vzory zmlúv a právnych podaní, dôvodové správy k zákonom, prípady z praxe a iné užitočné materiály.

Súčasťou balíka je tiež online publikácia Medzinárodné právo súkromné, spracovaná JUDr. Júdovou. Publikácia obsahuje výber predpisov Slovenskej republiky i predpisov Európskej únie, ktoré riešia medzinárodnoprávny aspekt občianskych a obchodných vecí, rodinnoprávnych vzťahov a dedenia. Obsahuje tiež predpisy týkajúce sa medzinárodnej právnej pomoci a zoznam dvojstranných zmlúv vo veciach občianskych a rodinných, ktorými je SR viazaná.

 

epismart

Viac informácií o projekte EPI SMART: epismart@epi.sk

EPI - naša vlajková loď tak úspešné pomáha aj študentom právnických fakúlt vysokých škôl. Tešíme sa zo spolupráce a veríme, že EPI zostane obľúbenou súčasťou a užitočným nástrojom vzdelávania. Ak si chcete vyskúšať EPI aj vy, nech sa páči: modernipravnici.sk

 

epi1.jpg epi.jpg


S-EPI, s.r.o. © 2010-2021, všetky práva vyhradené

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.