EPI SMART - balík pre študentov

Spolupráca s Právnickou fakultou Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici.

Dátum publikácie: 13. 8. 2018tt_kolacovy-graf.jpg

NOVINKA

pre študentov Právnickej fakulty Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici!Všetci študenti, ktorí sa od akademického roku 2018/2019 zapíšu na štúdium na Právnickej fakulte Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici získajú ako nástroj k štúdiu predplatený balík EPI smart - odborného online systému právnych informácií EPI, ktorý bol špeciálne vytvorený a pripravený pre potreby štúdia práva na Právnickej fakulte Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici.Balík EPI smart obsahuje:

okrem základného obsahu a služieb (Zbierka zákonov SR, Právne predpisy EÚ, Rozhodnutia súdov) aj ďalšie prémiové služby, akými sú vzory zmlúv a právnych podaní, dôvodové správy k zákonom, prípady z praxe a iné užitočné materiály.

Cieľom programu, ktorý bol vytvorený v spolupráci s partnerom Poradca podnikateľa je čo najviac priblížiť teoretickú výučbu práva reálnym potrebám praxe a zároveň efektívne reagovať na požiadavky budúcich zamestnávateľov.

Ďalšie informácie nájdete na stránke Právnickej fakulty Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici EPI SMART - balík pre študentov

Súvisiace príklady z praxe


S-EPI, s.r.o. © 2010-2021, všetky práva vyhradené

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.