Companies Solutions: služby pre podnikateľov, ktoré odbremenia od byrokracie a šetria čas | Inzercia

Plánujete založiť, zmeniť alebo zrušiť s. r. o.? Ide o pomerne byrokraticky náročné procesy, ktoré si vyžadujú dostatok času a energie. Aby ste sa mohli naplno venovať tomu, čo potrebujete, poobzerajte sa po službách, ktoré vás od nich odbremenia.

Dátum publikácie: 19. 3. 2018Hlavným cieľom spoločnosti je odľahčiť byrokratickú záťaž, ktorú podnikateľom ukladajú zákony. Už od začiatku sme sa sústredili na kvalitu služieb, ktorú zabezpečuje tím odborníkov. Za svojimi službami si stojíme a na vybrané spoločnosti poskytujeme doživotnú záruku.

Ponúkame na predaj ready made s. r. o., pomôžeme vám pri vytvorení virtuálneho sídla spoločnosti, zabezpečíme proces predaja vašej s. r. o ale aj mnohé iné služby ako založenie novej s. r. o alebo vedenie účtovníctva.

Kúpa „Ready Made“ s. r. o.

Každého, kto zvažujete založenie s. r. o., by mohla zaujať služba kúpy hotovej ready made s. r. o. Zvyčajne ide o novozaloženú s. r. o. , ktorá je určená na predaj. Výhodou je, že už má splatené aj základné imanie a vy môžete začať okamžite podnikať. Vybrať si môžete aj medzi tým, či chcete kúpiť spoločnosť evidovanú ako platcu DPH alebo nie.
Vďaka kúpe ready made s. r. o. výrazne ušetríte čas strávený chodením po úradoch. Vypracujeme pre vás všetky dokumenty a zabezpečíme zápis do obchodného registra. Okrem novozaložených s. r. o. ponúkame aj staršie spoločnosti, ktoré už majú svoju podnikateľskú históriu. Takéto spoločnosti dôkladne preverujeme.

Sprostredkovaný predaj s. r. o.

Rozhodli ste sa skončiť svoju podnikateľskú činnosť? Je na čase porozmýšľať, čo urobíte so svojou spoločnosťou. Jednou z možností, ako sa jej zbaviť, je jej predaj. Celý tento proces môžete zveriť do rúk odborníkov, ktorí sa postarajú o to, aby predaj prebehol v poriadku a k spokojnosti predávajúceho aj kupujúceho.

A ako u nás prebieha taký predaj? V prvom rade sa pozrieme na to, akú hodnotu má vaša s. r. o., k čomu budeme potrebovať len vaše IČO. Potom sa spoločne pozrieme na vaše účtovníctvo a stanovíme cenu, za ktorú je možné spoločnosť predať. Po splnomocnení za vás vybavíme aj súhlas od správcu dane na predaj obchodného podielu na daňovom úrade.

Zriadenie virtuálneho sídla spoločnosti

Každá spoločnosť musí mať podľa zákona svoje sídlo. Výhodným riešením pre podnikateľov, ktorí nepotrebujú kanceláriu, prípadne potrebujú sídlo spoločnosti v Bratislave, ale reálne podnikajú mimo nej, je virtuálne sídlo.
Virtuálne sídlo vám vieme zriadiť v atraktívnych lokalitách v Bratislave a Trnave. Podľa vašich požiadaviek vám k adrese dodáme aj telefónne číslo. Sídla zriaďujeme len na adresách s garanciou dlhodobého poskytovania služieb.

Zmeny v s. r. o. a založenie novej s. r. o.

Okrem vyššie uvedených služieb zabezpečujeme aj akékoľvek zmeny, ktoré sa týkajú vašej s. r. o. K vybavovaniu všetkých formalít nebudete musieť absolvovať ani jednu návštevu úradu. Naši právnici pripravia všetky dokumenty potrebné na zmeny v obchodnom registri. Okrem zmien poskytujeme aj služby spojené so založením novej s. r. o.
V prípade záujmu o komplexný servis spojený s podnikateľskou činnosťou nás neváhajte kontaktovať. Radi vám so všetkým poradíme a vysvetlíme výhody i nevýhody jednotlivých riešení.


S-EPI, s.r.o. © 2010-2021, všetky práva vyhradené

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.