Ohlásenie stavebnému úradu podľa § 55 stavebného zákona

Stavebník je povinný uskutočňovanie stavieb, stavebných úprav, udržiavacích prác a vybraných telekomunikačných stavieb uvedených v § 55 ods. 2 stavebného zákona vopred písomne ohlásiť stavebnému úradu.

Autori: Mgr. Jana Kolesárová
Právny stav od: 2. 1. 2015
Dátum publikácie: 23. 1. 2019
Oblasti práva: Správne právo / Správne právo; Stavebníctvo a architektúra / Stavby; Stavebné konanie; Stavebné právo


 

Vážený návštevník,
prístup do tejto sekcie majú len registrovaní užívatelia portálu
s predplateným prístupom.

 

Prihláste sa kliknutím na nasledujúci odkaz:

 

 epi-notebook

Prístup k EPI Právnym systémom
a ostatným online produktom
si môžete zakúpiť v našom e-shope:

 

Máte otázky?
V prípade, že potrebujete viac informácií, môžete nás kedykoľvek kontaktovať

 

 

 

Registračný formulár nájdete na tomto odkaze: REGISTRÁCIA


V prípade, že ste registrovaný na portáli www.epi.sk, www.pp.sk, www.vssr.sk www.danovecentrum.sk, www.mzdovecentrum.sk, www.manazerskecentrum.sk, www.profivzdelavanie.sk alebo www.zakon.sk môžete na prihlásenie použiť prihlasovacie meno a heslo z týchto portálov.

Autor: Mgr. Jana Kolesárová

Súvisiace právne predpisy ZZ SR

Prílohy

  • Ohlásenie stavebnému úradu podľa § 55 stavebného zákona / 14 kB

S-EPI, s.r.o. © 2010-2019, všetky práva vyhradené