Preddavky na daň fyzickej osoby v polovičnej výške

Aký je postup vo väzbe na platenie preddavkov fyzickej osoby pre rok 2019 z daňovej povinnosti r. 2018, keď daň je zložená z § 5 a § 6 zákona o dani z príjmov? Čiastkový základ dane podľa § 5 tvorí menej ako 50 %. Platia sa preddavky v polovičnej výške podľa § 34 ods. 10 zákona o dani z príjmov?

Autori: Ing. Nadežda Cígerová
Právny stav od: 1. 1. 2015
Dátum publikácie: 15. 4. 2019


 

Vážený návštevník,
prístup do tejto sekcie majú len registrovaní užívatelia portálu
s predplateným prístupom.

 

Prihláste sa kliknutím na nasledujúci odkaz:

 

 epi-notebook

Prístup k EPI Právnym systémom
a ostatným online produktom
si môžete zakúpiť v našom e-shope:

 

Máte otázky?
V prípade, že potrebujete viac informácií, môžete nás kedykoľvek kontaktovať

 

 

 

Registračný formulár nájdete na tomto odkaze: REGISTRÁCIA


V prípade, že ste registrovaný na portáli www.epi.sk, www.pp.sk, www.vssr.sk www.danovecentrum.sk, www.mzdovecentrum.sk, www.manazerskecentrum.sk, www.profivzdelavanie.sk alebo www.zakon.sk môžete na prihlásenie použiť prihlasovacie meno a heslo z týchto portálov.

Autor: Ing. Nadežda Cígerová

Súvisiace komentované ustanovenia

Súvisiace odborné články

Súvisiace právne predpisy ZZ SR


S-EPI, s.r.o. © 2010-2019, všetky práva vyhradené