Dôvodová správa k zákonu č. 386/2016 Z. z., ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 171/2005 Z. z. o hazardných hrách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a ktorým sa menia a dopĺňajú niektoré zákony

Cieľom zákona je sprísnenie prevádzkovania hazardných hier a zvýšenie ochrany spotrebiteľov. Poberatelia príspevkov v hmotnej núdzi by nemali mať prístup k hazardným hrám.Mení sa výkon dozoru pri hazardných hrách nelicencovaných poskytovateľov v on-line prostredí.V rámci výkonu dozoru nad dozorovanými subjektmi bude Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky vykonávať dozor na diaľku, dozor na mieste a vyhľadávaciu činnosť, súčasťou ktorej bude dozor pod utajenou identitou. Súčasťou zmien zameraných na ochranu spotrebiteľa, ktoré sú založené najmä na prevencii a požiadavkách na tzv. zodpovedné hranie by malo byť vytvorenie registra fyzických osôb, ako neverejného informačného systému verejnej správy, do ktorého sa evidujú fyzické osoby, ktoré poberajú pomoc v hmotnej núdzi.

Vážený návštevník,
prístup do tejto sekcie majú len registrovaní užívatelia portálu
s predplateným prístupom.

 

Prihláste sa kliknutím na nasledujúci odkaz: PRIHLÁSENIE

 notebook-epi-pravny-system

Pozrite si výhody
EPI Právnych systémov

 

V prípade, že potrebujete viac informácií, môžete nás kedykoľvek kontaktovať

 

 

 

Registračný formulár nájdete na tomto odkaze: REGISTRÁCIA


V prípade, že ste registrovaný na portáli www.epi.sk, www.pp.sk, www.vssr.sk www.danovecentrum.sk, www.mzdovecentrum.sk, www.manazerskecentrum.sk, www.profivzdelavanie.sk alebo www.zakon.sk môžete na prihlásenie použiť prihlasovacie meno a heslo z týchto portálov.

Súvisiace právne predpisy ZZ SR


Oblasti práva

Právny stav od

  • 23. 9. 2016

Dátum publikácie

  • 13. 1. 2017

S-EPI, s.r.o. © 2010-2018, všetky práva vyhradené