Výhodne a bezpečne prefinancujeme vaše bývanie | Inzercia

Vraj sa neradi sťahujeme. Keď už si raz zabezpečíme bývanie podľa svojich predstáv, do jeho výmeny sa púšťame len zriedkavo. Vyplynulo to z prieskumu, ktorý pre Prvú stavebnú sporiteľňu pripravila Agentúra sociálnych analýz.

Ak sa už človek rozhodne zaobstarať si svoje prvé bývanie, alebo zmeniť to svoje súčasné za lepšie, väčšie či modernejšie, mal by si veľmi dobre zvážiť, aký spôsob financovania zvolí. Výborné riešenie pre vás môže predstavovať napríklad stavebné sporenie v Prvej stavebnej sporiteľni. Vďaka nemu si splníte svoju túžbu po novom alebo lepšom bývaní bezpečne, spoľahlivo a  výhodne.

Pripravte sa čo najlepšie

Príprava financií na bývanie v Prvej stavebnej sporiteľni je spravodlivá, bezpečná a efektívna. Predpokladom pre využívanie tohto systému je uzatvorenie zmluvy o stavebnom sporení. Môže tak urobiť ktokoľvek, pričom vrchná hranica veku sporiteľa nie je stanovená. Vaše vklady na účte stavebného sporenia nadštandardne zhodnotíme s úrokom až 1,75 % ročne. Každý, kto sporí, má nárok na štátnu prémiu. Aj v tomto roku opäť v maximálnej výške až 66,39 €. Zaujímavá je tiež garancia úspor. Zákonná ochrana nasporených a zhodnotených prostriedkov na účtoch stavebného sporenia siaha až do výšky 100-tisíc €.

Naozaj výhodné podmienky

Cesta k novému alebo lepšiemu bývaniu väčšinou vedie cez stavebný úver s nízkym a počas celej doby splácania nemenným úrokom. Po splnení podmienok a dosiahnutí dospelosti má naň zákonný nárok každý stavebný sporiteľ, či už ide o čerstvého maturanta, alebo hoci aj o dôchodcu. Ak potrebujete prostriedky na bývanie skôr, ako splníte podmienky stavebného úveru, k dispozícii máte pestrú ponuku medziúverov. Tie najvýhodnejšie vám poskytneme s rovnako výhodnými podmienkami, ako majú stavebné úvery.

Ak však potrebujete financie na bývanie okamžite, požičiame vám aj bez predchádzajúceho sporenia. A to až do výšky 170-tisíc €, manželom a partnerom dokonca až dvojnásobok. Svojim sporiacim klientom, alebo tomu, kto zodpovedne spláca či už splatil úver v PSS, a. s., resp. v inej banke, poskytneme prostriedky až do výšky 45-tisíc € aj bez založenia nehnuteľnosti v prospech banky. Stačí len, ak zdokladujete výšku svojich príjmov. Manželia nebudú potrebovať ani ručiteľa.   

Aj na vybavenie domácnosti

Myslíme však aj na financovanie vybavenia domácnosti. Začiatkom tohtoročného leta sme rozšírili možnosti tohto úveru tak, že oň môže požiadať nielen stavebný sporiteľ, ale prakticky ktokoľvek. Reč je o úvere až do výšky 7-tisíc € so splatnosťou maximálne 7 rokov. Jeho významnou prednosťou je nízka úroková sadzba, ktorá patrí k najnižším na trhu.  a nezmení sa počas celej doby splácania. Platí, že čím vyšší úver si klient zoberie, tým nižšiu úrokovú sadzbu naň získa. Výhodou je tiež, že sme vás oslobodili od predkladania bločkov či faktúr. Pokojne si porovnajte naše úverové podmienky s konkurenčnými ponukami a sami sa presvedčte o ich výhodnosti.

Viac informácií vám poskytnú obchodní zástupcovia PSS, a. s., alebo nám zavolajte na +421 2 58 55 58 55, prípadne kliknite na www.pss.sk

 


Dátum publikácie

  • 13. 10. 2015

S-EPI, s.r.o. © 2010-2018, všetky práva vyhradené