Úplne nová, rýchla a dostupná sieť, výhodné volania či roaming mimo EÚ. O2 uľahčí vaše podnikanie | Inzercia

Chcete volať neobmedzene, surfovať v rýchlej 4G sieti či mať dostatok dát na podnikanie? O2 má pre vaše podnikanie ponuku za výhodné ceny v špičkovej kvalite a bez viazanosti, ktorá by vás inde mohla vyjsť poriadne draho.

Dátum publikácie: 14. 5. 2018


Radi voláte vašim zákazníkom? V O2 máte neobmedzené volania od 20 eur

Zákazníci O2 neriešia viazanosť a z nej vyplývajúcu hrozbu pokút alebo skrytých poplatkov, neriešte to teda ani vy s paušálom aj pre podnikateľov. Navyše už od 20 eur so Strieborným O2 Paušálom si môžete užívať výhody neobmedzených volaní a SMS správ, a to aj v krajinách EÚ, spolu s balíkom 500 MB dát a bonusom na telefón.

Zoberte si akýkoľvek telefón! V O2 máte každý mobil k paušálu na začiatok len za 2 eurá

Akýkoľvek telefón z tej najširšej ponuky k paušálu s počiatočnou platbou len 2 eurá získate len v O2. Navyše zákazníkom umožňuje operátor získať vďaka bonusom na telefón aj viac zariadení k jednému O2 Paušálu, resp. namiesto zariadenia si zobrať poukážku, ktorú možno prenášať na ľubovoľné čísla a tak ju spájať s inými poukážkami. Vďaka takto kumulovanému bonusu výhodne získate aj poriadnu vlajkovú loď od špičkových výrobcov.

Surfujte v rýchlej 4G sieti už pre vyše 93 % ľudí

V O2 sa posledné roky venovali intenzívnej výstavbe 4G siete a dnes sa môžu pochváliť kvalitnou sieťou v špičkovom pokrytí, ktorá bola v marci dostupná už pre vyše 93 % ľudí na Slovensku. Od mája do júna si ju navyše môžete vyskúšať až s 5 GB dát, ktoré má operátor aj pre tých, ktorí v O2 zatiaľ nie sú.

Potrebujete viac dát? Využite bohatú dátovú ponuku

Pre podnikateľov uprednostňujúcich prácu s dátami pred volaním a SMS-kami má O2 v ponuke tiež veľkokapacitné dátové paušály O2 Dáta, s ktorými sa dá navyše telefonovať aj posielať SMS správy s účtovaním podľa spotreby. Od 15 do 30 eur tak máte k dispozícii od 4 až po 20 GB dát. Popritom môžete siahnuť aj po bonusoch na zariadenie až do výšky 168 eur.

Potrebujete pevné pripojenie? Neobmedzený O2 internet na domáce aj firemné využitie

Ak vaše podnikanie vyžaduje neobmedzovať sa v dátach, môžete využiť aj program O2 Internet na doma, ktorý je určený ako alternatíva pevného pripojenia pre firmy a pre domácnosti. O2 prináša balík pripojenia s rýchlosťou do 15 Mbps na technológii 4G LTE aj na miesta, kde doteraz nebol dostupný. Ďalšie zrýchlenie prináša prostredníctvom technológie LTE TDD, v ktorej môžete surfovať až do 128 Mbps bez obmedzenia, nakoľko aj po dosiahnutí 500 GB objemu stiahnutých dát, funguje pripojenie rýchlosťou 2 Mbps pri sťahovaní a 1 Mbps pri odosielaní dát.

4

Služobky v zahraničí? S O2 to zvládnete bez komplikácií

Ak cestujete za pracovnými príležitosťami do krajín EÚ, so službou EÚ Roaming voláte a SMS-kujete automaticky ako na Slovensku a hovory prijímate úplne zadarmo. Ak sa vydáte za hranice EÚ, môžete využiť službu O2 Svetový roaming, s ktorou voláte a dátujete so svojimi spolupracovníkmi výhodnejšie ako kedykoľvek predtým – za minútu prichádzajúceho alebo odchádzajúceho hovoru zaplatíte 50 centov a na surfovanie budete mať za 5 eur k dispozícii 50 MB dát.

Váhate? O2 vás z viazanosti vykúpi

Ak si vyberiete z ponuky O2, pričom ste stále viazaní u vášho pôvodného operátora, nemusíte sa obávať. O2 totiž za vás zmluvnú pokutu zatiahnevybaví za vás všetko potrebné tak, aby ste sa aj naďalej mohli venovať tomu najpodstatnejšiemu – svojmu biznisu.

5


S-EPI, s.r.o. © 2010-2019, všetky práva vyhradené