sobota 29. augusta 2015, Nikola/Nikolaj

Anglické znenia zákonov

Anglické znenia zákonov – preložená legislatíva

 

Zákonník práce OBJEDNAŤVSTÚPTE
Zákon o minimálnej mzde OBJEDNAŤVSTÚPTE
Zákon o ochrane hospodárskej súťaže OBJEDNAŤVSTÚPTE
Ústava Slovenskej republiky OBJEDNAŤVSTÚPTE
Autorský zákon OBJEDNAŤVSTÚPTE
Obchodný zákonník OBJEDNAŤVSTÚPTE
Občiansky súdny poriadok OBJEDNAŤVSTÚPTE

 

7 najpoužívanejších a najpodstatnejších zákonov, ktoré potrebujete, teraz bez problémov a zdĺhavého prekladania alebo zháňania tlmočníkov nájdete pod jednou strechou na tejto webovej stránke.

Preklady týchto zákonov sme zabezpečili prostredníctvom právnikov používajúcich pravidelne anglický jazyk v právnej praxi, a to z dôvodu čoraz väčšej potreby internacionálnosti požadovanej v každej sfére. Preklady vám zaručene napomôžu k zvýšeniu odbornosti v právnej angličtine. Vďaka tomu sa vaša práca stane rýchlejšou, vaše jednania profesionálnejšie a výsledky hmatateľnejšie.

Veľmi príťažlivá je forma spracovania zákonov. Pre maximálne pohodlnú a jednoduchú orientáciu je pre vás pripravené zrkadlové zobrazovanie vybraného zákona. Na jednej strane si môžete pozrieť slovenskú verziu, na strane druhej budete mať k dispozícii zrkadlovo verziu anglickú. Takéto zobrazovanie prispieva k vysokému komfortu pri práci s produktom.

K ľahkej a hlavne rýchlej orientácii tiež pomáha grafické rozlíšenie jednotlivých odsekov, a tak sa nemôže stať, že by ste jednoducho niečo prehliadli alebo že by vám mohla uniknúť dôležitá informácia.

Nepotrebujete si zakúpiť všetky zákony. Vy si vyberiete ten, ktorý využijete a zaplatíte iba zaň. Všetky aktualizácie, ktoré prebehnú podľa aktuálneho vývoja v legislatíve, ako aj všetky novely vám ponúkneme za zvýhodnenú cenu.

Veľkou výhodou je, že preložené zákony sú v online verzii, a preto k nim máte neobmedzený prístup vtedy, kedy vy potrebujete a časovo sa na nič nemusíte viazať. Taktiež ponúkame možnosť vytvoriť si pdf verziu.

Tento produkt uľahčuje prácu a šetrí čas všetkým tým, ktorí prichádzajú do styku so zákonmi a vyžadujú si ich znalosť nielen v rodnom, ale aj v anglickom jazyku.

Našli ste v tomto článku všetky informácie? Radi uvítame Vaše námety a pripomienky.